Hit enter after type your search item

6 דרכים לגרום ליחסי הציבור המקוונים שלך להניע SEO

/
/
/
1402 Views

אם אתה חושב שיחסי ציבור מתים, אתה מפסיד בגדול את ההזדמנויות לנראות המותג שאיתו מגיע יחסי ציבור בעידן הדיגיטלי. כמובן, הזמנים השתנו. הטקטיקות הישנות של יחסי הציבור המסורתיים, המתבטאות בתיאום אירועים אסטרטגיים, תקשורת משברים, ניהול מוניטין, תערוכות, הזדמנויות חסות, הסברה, הפצת הודעות לעיתונות ומינוף התקשורת המסורתית (רדיו, טלוויזיה, עיתונים) – נתנו כעת דרך לגישות דיגיטליות יותר.

האסטרטגיות החלות על יחסי ציבור ישנים ודיגיטליים מתכנסות בנקודה שבה נבנים ומנוהלים קשרים. עם זאת יחסי ציבור דיגיטליים מגיעים עם היתרונות הנוספים של אופטימיזציה למנועי חיפוש ובניית קישורים ברחבי האינטרנט תוך מתן תוצאות ותובנות מדידות ומוחשיות והפקת תוכן הניתן לשיתוף בקלות.

מדוע כדאי לשלב יחסי ציבור מקוונים עם SEO?

קידום אתרים ויחסי ציבור פועלים יחד בכמה אופנים. ראשית, יצירת תוכן באיכות מעולה יכולה להביא לך קישורים נכנסים לאתר שלך. לאחר מכן, ככל שהמותג שלך יקבל יותר תקשורת, כך תקבל יותר קישור לאתר שלך. לבסוף, עם תהליך יחסי ציבור מצוין, אתה יכול לבנות קשרים גדולים יותר עם משפיעים בענף שלך ובכך לקבל יותר קישורים מבלוגים ומפוסטים ברשתות החברתיות, מה שמוביל לעלייה ב- SEO.

מכיוון שהתחום של יחסי ציבור מקוונים מצוין יותר מזה של המסורתית, הוא יעזור להגדיל את חשיפת המותג שלך ואת חסותו באופן מקוון. עם זאת, האינטגרציה בין SEO לבין יחסי ציבור הופכת להיות חזקה בהרבה כאשר היא מבוצעת אסטרטגית.

להלן 6 דרכים מובילות להניע אופטימיזציה למנועי חיפוש באמצעות יחסי ציבור מקוונים.

1. אחד את המטרות שלך על פני SEO, יחסי ציבור ומאמצי שיווק אחרים

לכל אחד ממושגי השיווק הללו סגנונות הניתן לעבודה הייחודיים שלהם, אך מטרתם זהה. בעוד ש- SEO ממנף ערוצים דיגיטליים כדי ליצור קשר עם לקוחות וליצור יותר לידים, יחסי ציבור מסתמכים במידה רבה על יחסי מדיה כדי לייצר יותר סיקור תקשורתי של המותג. בסופו של דבר, המטרה שלהם היא להגיע ללקוחות – וזה החלק שאתה הכי צריך להתמקד בו. רק כך תוכל לרתום את היכולות של הערוצים השונים.

2. השתמש בנתונים שהתקבלו מחקר קידום אתרים ויחסי ציבור הן ליצירת פרסונה כוללת.

בעוד ש- SEO מסתמך על מחקר קהלים ליצירת אישיות מותג, יחסי ציבור מתמקדים במחקר מדיה כדי לברר את סוג הפרסומים הפונים לקהל יעד של מותגים ולחפש כתבים המכסים נושאים רלוונטיים למותג. שילוב שתי התוצאות ייצור פרסונה חזקה ומאוחדת.

3. תיאום תוכן ומילת מפתח בכל הערוצים הדיגיטליים כדי להקרין זהות מותג אחידה.

כל המדיה החברתית והפוסטים בבלוג שלך, ספרים אלקטרוניים, ניוזלטרים, דפי נחיתה, מודעות וידאו, הודעות מדיה והודעות לעיתונות אמורים להקרין את התמונה שהמותג שלך מנסה לתקשר.

4. השתמש במומחיות יחסי הציבור שלך כמדריך בעיצוב תוכן.

עם מחקר נכון, מומחי יחסי ציבור מקבלים נתונים על סוג התוכן שהקהל שלו ימצא מתכלה, בעל ערך וניתן לשיתוף. תן למומחיות זו להדריך אותך ביצירת תוכן SEO איכותי. בעוד שאנשי מקצוע בתחום קידום אתרים יוצרים תוכן בעל דירוג גבוה, משלבים את מילות המפתח המתאימות ביותר ומשתפות אותן על פני ערוצי מדיה חברתית, מומחי יחסי ציבור מצד אחד צריכים להיות עסוקים בהצגת תוכן זה ולמשוך אליו כמה שיותר תשומת לב מקישורים באיכות גבוהה.

5. יחסי ציבור יכולים למנף את אסטרטגיית מילות המפתח של SEO

מילות המפתח המשמשות בהודעות לעיתונות יכולות לגרום לעיתונאים להשתמש במילות מפתח ממוקדות אלה בעת תיאור מותג, ובכך להגדיל את הסבירות שעסק יופיע בחיפושים אחר המונחים שצוינו.

יחסי ציבור צריכים לרתום ולהרחיב את אסטרטגיית מילות המפתח של קידום אתרים – לדוגמה, מילות מפתח וביטויי מילות מפתח צריכות להופיע בהצהרות קריטיות, הודעות לעיתונות, ראיון לתקשורת, מסמכי שאלות נפוצות, ביו של מדיה חברתית, כותרות ותיאורים של מטא אתרים והעתקת אתר.

6. התחבר עם משפיעים ברמה הגבוהה ביותר בענף שלך

שיווק משפיענים אינו ניתן למשא ומתן בשילוב מאמצי SEO ו- PR לאתר שלך. חיבור עם משפיעים יכול להרוויח לכם גביית קישורים באיכות גבוהה מהמדיה, עסקים אחרים ודפים עם תנועה רבה. יצירת קשרים עם משפיעים אלה מגדילה את הסיכויים שהם ישתפו את התוכן שלך עם הקהל שלו ואף יקשרו חזרה לאתר שלך, מה שהופך תוכן כזה לגלוי יותר, מקושר וכמובן משתף.

קידום אתרים הוא היבט מכריע בבניית נוכחות מקיימת בת קיימא, אך הוא מתפקד טוב יותר כאשר הוא מאחד כוחות עם יחסי ציבור ליצירת תוצאות חזקות, קישור חזרה מ- Forbes למשל, גם אם מדובר בקישור טקסט כבד משקל יותר מאשר הערות בלוג בלבד. אז כדאי להתמקד ביצירת תוכן איכותי וניתן לשיתוף. אתה גם רוצה להפוך את התוכן שלך למלא באופן מלא ופרופורציונלי במילות מפתח שנוספו לעובדה שהן צריכות להיות רלוונטיות לקהל יעד.Source by Stephen E

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved