Hit enter after type your search item

5 סיבות מדוע אנשים מפחדים מקידום אתרים

/
/
/
259 Views

למה אנשים מפחדים מקידום אתרים?

במקרה שאתה יזם או בעל עסק קטן סביר להניח ששמעת מכולם שאתה צריך ללמוד SEO (אופטימיזציה למנועי חיפוש) ולהכין אסטרטגיה מקוונת לעסק שלך. אחרי הכל, רוב האנשים מחפשים מוצרים או שירותים באינטרנט לעתים קרובות.

אתה מודע היטב לעובדה שאתה דורש אתר אינטרנט, ושזה דורש קצת עבודה כדי שהוא יופיע במנועי החיפוש באינטרנט. כך אתה משקיע קצת זמן ואנרגיה – אולי במיקור חוץ של העבודה – ובנית אתר לעסק שלך. ייתכן שאתה משתמש בערכת נושא שתוכננה מראש כדי להפעיל את האתר.

אגב, למרות הניסיונות הרציניים שלך, האתר אינו משופר מספיק.

אתה מבין את זה; עם זאת, לא תרצה לנהל את כל “דברי ה-SEO”. מכל מה ששמעת, אופטימיזציה למנועי חיפוש לוקחת הרבה זמן והטכניקות טכניות מדי עבורך. חשבתם שזה (SEO) לא מבטיח תוצאות קריטיות. אז למה להתעסק בזה?

המון בעלי עסקים מרגישים בכיוון הזה. הם מגלים עד כמה חיוני קידום אתרים, אך יחד עם זאת מעכבים להתחיל קידום אתרים בעצמם או לשכור ארגון.

הנה כמה עובדות שגורמות לאנשים לפחד מ-SEO-

1. אין נוסחת קסם-

אם אתה מאמין שקידום אתרים הוא איזה סם קסם לרווח מהיר והצלחה באינטרנט, אתה תהיה מתוסכל מאוד ומתאכזב. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא משמעותית לפרודוקטיביות של העסק שלך, אבל זה ידרוש קצת זמן ואנרגיה רציניים לפני שתראה החזר ROI (החזר על השקעה).

בעסקים, כל מערכת ומסע צלב חייבים להניב רווח כלשהו כלומר קצת החזר ROI. אם יש משהו שלא יעזור בפיתוח העסק שלך, אתה לא תעשה את זה. מכיוון שההחזר על ההשקעה מקידום אתרים איטי בהגיעו, אנשים רבים מרגישים שאין ל-SEO כל חשיבות ובדרך זו הם עורמים אותו בעדיפות נמוכה יותר.

מי שחדש ב-SEO ישקיע בזה כמות ניכרת של זמן וכסף והם מתוסכלים באופן קבוע מהיעדר תוצאות. זה גורם לבעלי עסקים רבים להסס להתחיל קמפיין קידום אתרים ולהחזיק אותו לטווח ארוך.

צריך להבין שהתוצאות יגיעו בטווח הארוך אם האסטרטגיה מתוכננת ומבוצעת היטב. הם פשוט לא יבואו מיד. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא טכניקה חשובה עבור העסק של האדם, ואסור להתעלם ממנה. היו סבלניים וחפשו אסטרטגיות ותהליכים לוגיים, לא קסם.

2. זה לוקח יותר מדי זמן

אלה החדשים ב-SEO מדמיינים שאסטרטגיית שיווק מקוונת מסוג זה היא די מורכבת והתהליך כולל שלבים וחלקים רבים. אמנם יש המון רכיבים שכדאי לקחת בחשבון בזמן שיפור האתר שלך, אבל הם לא צריכים להיעשות בו זמנית.

כמו נקודות מס’ 1 לעיל, אלה החדשים ב-SEO מהססים לעתים קרובות להתחיל באסטרטגיית SEO יקרה ומייגעת כאשר היא יוצרת את הרושם שכל העבודה והזמן המושקעים הם לשווא. שוב, סבלנות.

ישנן מספר חלופות לבעלי עסקים עסוקים בטיפול בקידום אתרים. הבחירה העיקרית היא להעביר את כל מטלות וההתחייבויות SEO לסוכנות שיווק דיגיטלי. כאשר בעצם אין לך מספיק זמן לעשות את זה בלי עזרה של מישהו אחר, כמובן, אתה יכול למנות את כל ההליך לארגון SEO. לאורך הקווים האלה, אתה יכול להשקיע את זמנך ומרצך בשמירה על העסק שלך בזמן שהארגון מפעיל את הקמפיינים המקוונים.

האפשרות השנייה היא לטפל ב-SEO בעצמך. נסה לא להתחיל בניסיון לעשות הכל, חוץ מלעשות את זה צעד אחר צעד. תחסוך כסף ותלמד עוד על SEO; עם זאת, תצטרך להשקיע הרבה זמן כל הזמן.

3. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא טכנית מדי.

למספר רב של בעלי עסקים חדשים בתחום קידום אתרים יש את המחשבה הזו שקידום אתרים הוא תהליך טכני ומסובך שנעשה על ידי מעצב אתרים או “חנון מחשבים מבריק”. הם מרגישים לא מוכשרים לבצע קידום אתרים או אפילו להשתדל ללמוד אותו.

רכיבים רבים של SEO יכולים להתבצע על ידי כל אחד. אתה לא צריך להיות בעל תעודת מחשבים כדי לבצע פעילויות SEO. אדם בעל ידע בסיסי במחשב יכול בקלות לבצע חלק מהפעילויות הללו. קידום אתרים בסיסי הוא הכל חוץ מאשר קשה ללמידה ורק לוקח כמה שעות של למידה. בנקודה שבה הארגון שלך צעיר ואתה חדש בקידום אתרים, עדיף פשוט להתמקד בביצוע כמה רכיבים ואסטרטגיות מפתח בסיסיות לקידום אתרים.

ישנם חלקים טכניים רבים בו, ועסקים קטנים רבים מודאגים מכך שסוכנויות שיווק דיגיטלי ינסו להציף אותם בכמות עצומה של מונחים דיגיטליים וטענות מוזרות. נסה לא לתת לזה להלחיץ ​​אותך, פשוט הבהיר את החששות שלך ושאל הרבה שאלות, וסוכנות טובה תדריך אותך בכל ההיבטים של ההליך.

4. לא משיגים מספיק לקוחות באינטרנט.

אחד החלקים הנידונים בהרחבה של קידום אתרים הוא מילות מפתח. מחקר מילות מפתח וקהל יעד הוא אסטרטגיה נפוצה מאוד שמתחילה מיד כשאתה מתחיל מסע פרסום כלשהו. במקרה שאתה עושה את זה לבד, אתה עלול להיתקל מיד במספר האדיר של מילות מפתח רלוונטיות ולהרגיש קצת מוצף מהתוצאות הפוטנציאליות. אבל איך תחליט באיזו מילת מפתח להתמקד?

בירור על מחקר מילות מפתח יכול לאפשר לך לקבל מושג לאילו מילים האתר שלך מתמקם נכון לעכשיו ובאילו המחפשים משתמשים כדי לגלות את האתר שלך. אתה יכול גם למצוא מילות מפתח המבוססות על רלוונטיות, רמת תחרות ונפח החיפוש.

ככל שתנתח יותר את האתר שלך ותגלה מילות מפתח של דפוסים, כך יהיה קל ומהיר יותר לזהות מילות מפתח שימקדו לקהל הנכון שמחפש לקנות את המוצר או השירותים שלך ובכך יעברו המרה מתנועה ללקוחות שלך.

5. המורכבות של קידום אתרים.

אתה תהיה קצת מופתע אם מישהו יגיד לך שיש יותר מ-200 גורמים שגוגל מנתח בעת דירוג אתר. איך אפשר להתמודד עם כל הגורמים האלה?

המורכבות הזו של קידום אתרים מספיקה כדי להפחיד בעלי עסקים שיעדיפו לא לבזבז את הזמן והאנרגיה לנהל הכל. או מצד שני, הם עשויים ללכת בדרך אחרת ולהתחיל להתמקד בגורם דירוג יחיד. חלק מהיזמים או בעלי העסקים מסתפקים בלברר על SEO וליישם כמה פעילויות SEO בסיסיות עבור האתרים שלהם. זוהי התחלה; עם זאת, מלוא הכוח והיכולת של קידום אתרים לעולם לא יתממשו לחלוטין.

אופטימיזציה למנועי חיפוש דורשת זמן, כסף ומאמצים כנים. הפחדים שקידום אתרים הוא טכני, מורכב וגימקי מדי הם הזיות נפוצות בקרב אנשים חדשים בקידום אתרים. ככל שתלמד יותר על קידום אתרים בעצמך, יהיה לך יותר נוח ובטוח לעשות קידום אתרים משלך או לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם כל סוכנות שיווק דיגיטלית.Source by Amandeep Yadav

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved