Hit enter after type your search item

13 שלבים לבלוגים מוצלחים

/
/
/
189 Views

בלוגים יכולים להיות כלי סחיר מאוד ורווחי מאוד אם משתמשים בו נכון. להרוויח מבלוגים זה רק עניין של למשוך את תשומת הלב של הקהל ולא למכור שום אנשי מכירות בפועל. במאמר זה תלמדו את 13 השלבים החיוניים ביותר לכתיבה מוצלחת בבלוג.

1) מאיפה להתחיל?

אתה צריך להתחיל את הבלוג שלך עם שירות אירוח בלוג בחינם כגון Journal Home או Blogger. התחלת עם שירות אירוח בלוג בחינם מאפשרת לך להתחיל לכתוב בלוג באופן מיידי מבלי שיהיה לך כל ידע מוקדם על סקריפטים, אירוח או תכנות. זה מאפשר לך להתמקד בתוכן שלך ולא בתחזוקה הפנימית של הבלוג. היתרון הטוב ביותר של התחלה עם שירות חינמי הוא, במקרה שהבלוג שלך לא יצליח, אתה לא מפסיד כסף או שאתה נשאר עם השטר. הדבר הגדול בבלוג הוא שהם מאורגנים בסדר כרונולוגי, הערך האחרון שלך מוצג ראשון. כאשר תעבורת הבלוג שלך גדלה מאוד ואתה מוכן לשדרג לדומיין משלך, אתה יכול פשוט להפוך את הרשומה האחרונה שלך בבלוג להכרזה על ה”מעבר” שלך. פשוט הוסף ערך אחרון המציין שהבלוג שלך “זז” והקלד את כתובת ה-URL החדשה של הבלוג. מה שמפנה מבקרים לאתר הבלוג החדש שלך, שומר על העוקבים שלך, ללא אי נוחות גדולה לאף אחד. שדרג כפי שאתה צריך…אבל רק כשצריך!

2) נישה

נישה היא מוצר, שירות או נושא ממוקדים. תחילה עליך להחליט על מוצר, שירות או נושא שמעניין אותך. בחר תחום שאתה יכול לכתוב עליו בהתלהבות על בסיס יומי. אתה יכול להשתמש בשירותי מחקר מילות מפתח כמו Google Zeitgeist או Yahoo! אינדקס באז למציאת נושאים פופולריים שחיפשתם. זה לא משנה אם הנושא שלך פופולרי כל עוד יש קהל לנושא שלך והנושא ממוקד בדיוק אז הבלוג שלך אמור להצליח. כל דבר יכול להיחשב לנישה כל עוד יש לו קהל יעד לא משנה כמה גדול או קטן הקהל. בלוג על החתול שלך יכול להיות נישה או בלוג על המינים של משפחת החתולים יכול להיות שוק נישה גדול יותר, אם יש אנשים שמעוניינים לשמוע על החתול שלך או על המין של משפחת החתולים…אתה יכול אפילו בחר לבנות את הקהל שלך לשוק שבו קהל לא קיים, אבל קודם כל עליך לבנות את הבלוג שלך.

3) עדכן מדי יום (לא פחות)

שלב זה הוא חובה ולא הצעה. עדכון הבלוג שלך יומי לא רק שומר על הבלוג שלך מעניין יותר עבור הקוראים, אלא הוא גם נותן לבלוג שלך תוכן רענן מדי יום והופך אותו למושך יותר עבור מנועי החיפוש. לא לעדכן את הבלוג שלך בחופשה מזדמנת או יום אחד פה ושם מובן לרוב, אבל הפסדת ימים בכל פעם או שבועות זה לא מקובל וסביר להניח שהבלוג שלך לא יצליח. כדי לשמור על תנועת הבלוג שלך ולשמור על עניין המבקרים שלך, חובה לעדכן את הבלוג שלך מדי יום עם מספר ערכים. אתה צריך לנסות לעדכן את הבלוג שלך מדי יום עם לפחות 3 ערכים יומיים או יותר. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להקדיש 1-2 שעות ביום לטיפול בבלוג שלך ולהוספת ערכים חדשים. אולי זה אפילו חכם לתזמן זמן מוגדר שאתה מקדיש לבלוג שלך בכל יום. תנו לעצמכם שעות עבודה והתייחסו לבלוג שלכם כאל עבודה, מה קורה אם לא תגיעו לעבודה במשך ימים או שבועות…מפסידים כסף או גרוע מכך יפטרו אתכם! אותו דבר חל כאן…אם לא תעדכן את הבלוג שלך במשך ימים או שבועות, תאבד מבקרים.

4) תנועה

זה לא סוד. אתה חייב לקבל תנועה כדי להרוויח מבלוגים. ישנן דרכים רבות לבנות תנועה. פרסום בתשלום, פרסום חינם, שיווק ויראלי, שיווק במנועי חיפוש, עדכוני RSS/XML ומפה לאוזן. עליך להשתמש תמיד בכתובת ה-URL של הבלוג שלך בחתימה של הדוא”ל שלך, דיונים בפורומים, לוחות הודעות או כל אמצעי תקשורת אחר. עליך לשלוח את כתובת ה-URL של הבלוג שלך למנועי חיפוש וספריות בלוגים. עליך לשלוח את הזנת כתובת ה-RSS/XML שלך לשירותי פינג לבלוגים כמו Technorati, Ping-O-Matic ו-Blogdigger. אתה צריך לשתף את הבלוג שלך בביטחון עם בני משפחה, חברים, עמיתים לעבודה, שותפים ואנשי מקצוע עסקיים בכל הקשור. בלוגים רבים יכולים להיחשב כאוסף של מאמרים, למטרה זו עליך לשלוח את הערכים בבלוג שלך (אלה שהם מאמרים בעלי ערך וארוך) לסינדיקצי תוכן כמו GoArticles.com או ArticleCity.com. לאחר הגשת המאמרים שלך ניתן לאסוף ולפרסם אותם על ידי אחרים. החוכמה היא לוודא שאתה כולל את כתובת ה-URL של הבלוג שלך בקטע “אודות המחבר”. מה שזה עושה הוא ליצור פופולריות קישורים וקישורים נכנסים לבלוג שלך, כשמישהו אוסף את המאמר שלך מהסינדיקציה ואז לפרסם את המאמר באתר האינטרנט שלו, הקטע “אודות המחבר” ​​כלול בכל פרסום והקישור שכללתם הוא עוקב, נסרק , ונוספה לאינדקס על ידי מנועי החיפוש. תאר לעצמך אם המאמר שלך מספיק פופולרי או שנוי במחלוקת מספיק כדי לייצר 10,000 פרסומים ברחבי האינטרנט. מנועי החיפוש צפויים למצוא את האתר שלך תוך זמן קצר עם כל כך הרבה פרסומים ולזכות אותך בסמכות בנושא, בתמורה להגדיל את הדירוג שלך במנועי החיפוש. המאמץ הקטן של כתיבת מאמר כתוב היטב הוא מתגמל. אתה צריך לנסות לכתוב לפחות מאמר אחד באורך מלא בכל שבוע להפצה ולשלוח את המאמר שלך לפחות ל-10 מפיצי מאמרים.

5) עקוב אחר הבלוג שלך

איך אתה יודע אם לבלוג שלך יש תנועה? זה שאף אחד לא משאיר תגובות לא אומר שהבלוג שלך לא גדל. מבקרים רבים אינם משאירים הערות אך הם מבקרים חוזרים. אני יודע שזה נשמע מטורף אבל עם בלוגים אנשים מתעניינים יותר במה “לכם” יש לומר! מבקרים רבים אינם מגיבים בפעם הראשונה, השנייה או השלישית שלהם. חלקם אינם מגיבים כלל, אך הם מבקרים יומיים פעילים.

מעקב אחר הבלוג שלך לא חייב להיות מתוחכם מדי, בדרך כלל מונה דפים פשוט בחינם כמו StatCounter.com או Active Meter יעשה את העבודה. התקן (העתק/הדבק) את הקוד ב-html של תבנית הבלוג שלך והתחל לעקוב אחר המבקרים שלך. עדיף להשתמש בשירות שנותן לך ניתוח תנועה מתקדם, כגון מידע מעקב אחר מילות מפתח, מידע הפניות ומידע על מנוע חיפוש. מבקרים, מבקרים חוזרים ומבקרים ייחודיים צריכים להיות סטנדרטיים עבור כל שירות דלפק דפים שתבחר.

6) הקשב לקהל שלך

בעת שימוש במונה הדפים המתאים, עליך להתחיל לראות כיצד אחרים מוצאים את הבלוג שלך ואם באמצעות מנועי חיפוש אז באילו מילות מפתח נעשה שימוש כדי למצוא את הבלוג שלך. אם כל הזמן הבלוג שלך נמצא על ידי מילת מפתח אחת או יותר, מקד את הבלוג שלך סביב מילות מפתח אלו כדי להפוך אותו לעוצמתי עוד יותר. בעת כתיבת כותרות וערכים של ערכים השתמשו במילות המפתח לעתים קרובות ככל האפשר תוך שמירה על הבלוג קריא ומעניין.

7) מספר בלוגים

השתמש במספר חשבונות בלוגים כדי למשוך יותר אנשים. זה אומר שאתה צריך שיהיה לך בלוג עם JournalHome.com, Blogger.com, LiveJournal.com, Blog-City.com, tBlogs.com וכו’. ככל שיותר חשבונות בלוגים יותר טוב. אתה יכול להעתיק/להדביק מבלוג אחד לכל האחרים. קיום חשבונות בלוג שונים זה כמו פרסום בעיתונים שונים. זה מאפשר לך למשוך יותר מבקרים וזה גם מגדיל את הסיכוי שאחד מהבלוגים שלך יהיה בתוצאות של מנוע החיפוש עבור מילות המפתח הממוקדות שלך.

8) קצר ותמציתי

מלבד המאמר הארוך בשבוע לסינדיקציה ופרסום הערכים בבלוג שלך צריכים להיות קצרים ותמציתיים (אם אתה יכול לעזור בזה). לפעמים יש חריגים לכלל ואין ברירה אלא לכתוב בבלוג ערכים ארוכים, אבל השתדלו להימנע מכך ככל האפשר. אתה לא רוצה שהערכים בבלוג שלך יהפכו לשעות של קריאה. מבקרים אוהבים למצוא מידע בקלות ולעיין בערכים שלך. זה טוב להיות מפורט ולספק מידע שימושי, אבל אל תכלול מידע חסר תועלת או משפטים בורחים שסוטים מהנושא שלך.

9) אמנות דיגיטלית

נסה לכלול גרפיקה שאינה פרסומית, תמונות, תמונות ואמנות בערכי הבלוג שלך. לא יותר מדי. פעם בשבוע זה בסדר. גרפיקה יכולה לפעמים להחיות את הבלוג שלך. כמובן שהתוכן של הבלוג הוא ההיבט החשוב ביותר ואתם לא רוצים להאפיל על התוכן שלכם בגרפיקה, אבל הצגת גרפיקה יכולה להוסיף מעט תבלינים לבלוג. היה בררני לגבי הגרפיקה שלך וודא שהיא מתאימה לנושא הכניסה שלך. כדאי להוסיף תוכן עם הגרפיקה, לפחות כיתוב. גרפיקה מקורית, תמונות, תמונות ואמנות מומלצת.

10) שמור על זה אישי

בלוג מצליח ביותר כאשר הוא נשמר אישי. נסה לכלול חוויות אישיות הקשורות לנושא הערך שלך בבלוג. התרחק מסגנון הכתיבה העסקי. כתבו בסגנון אישי יותר והשתמשו בנרטיבים בגוף ראשון. אל תכתוב אף אחד מהערכים שלך כמכתבי מכירה, אלא שתף ​​ביקורות על מוצרים ומאמצים אישיים.

11) אינטראקציה עם המבקרים שלך

עכשיו יש לך את התנועה שמגיעה לך. עליך להתחיל ליצור אינטראקציה עם המבקרים שלך. צור נושא קבוע כגון: “טיפ לכסף של יום שני” או “תמונת השבוע” אשר מפתה את הקוראים שלך לצפות לו בכל שבוע.

תן לקוראים שלך הודעה מוקדמת לגבי מוצר, שירות או נושא שאתה הולך לסקור ולאחר מכן לדבר עליו מאוחר יותר. אם הנשיא היה אמור לשאת נאום אז בבלוג שלך עליך לציין כי “תדון בנאום ותביע את דעתך לאחר שידור הנאום. הערות יתקבלו בברכה”.

נסה כמיטב יכולתך למצוא מידע בלעדי שאין לרבים. אל תחשוף מידע סודי או סודי כלשהו שנחשב לא חוקי או שעלול לגרום לך להסתבך, אלא נסה להשיג את הסקופ לפני שכולם יעשו זאת. כגון: אם הבלוג שלך היה על פריס הילטון (האישה החברתית) והייתה לך רשומה בבלוג על “פריז הילטון מתחתנת”, אז זה יהיה מעניין לקוראים שלך אם תהיה לך תמונה אמיתית של טבעת האירוסין של פריס הילטון. עשה את מיטב המאמצים שלך לחפור ולחפש באינטרנט מידע בלעדי ואולי תמצא משהו שימושי. הקוראים שלך יעריכו זאת והם מראים את הערכתם באמצעות הפניות מפה לאוזן. תארו לעצמכם כמה קוראים יספרו לחברים, בני משפחה ואחרים על מידע שהם יכולים למצוא רק בבלוג שלכם.

12) להרוויח כסף

ברגע שהבלוג שלך צבר תאוצה אמיתית והתנועה בבלוג שלך גדלה, הגיע הזמן להתחיל לחשוב על הפיכת התנועה שלך לרווח. עליך להשתמש בפרסום קונטקסטואלי, כמו Google AdSense או Chitika. פרסום קונטקסטואלי הוא בדרך כלל קישורי טקסט המשתמשים בתוכן הבלוג שלך כדי לפרסם מודעות ממוקדות בבלוג שלך. התשלום מבוסס בדרך כלל על מודל של תשלום לפי קליק, כלומר כל קליק שמקבלת מודעה משלמים לך אחוז קטן מהרווחים. בנוסף לפרסום הקשרי, כדאי להשתמש גם בפרסום גרפי כגון: BlogAds.com, Amazon.com, MammaMedia, או פרסום ממומן כללי.

13) אתה מקצוען

אתה מקצוען עכשיו! מה אתה עדיין עושה עם שירות אירוח הבלוג החינמי הזה? הגיע הזמן לשדרג לפתרון שמתארח בדומיין. אתה צריך להשיג מארח אתרים ולבחור שם דומיין לבלוג שלך ואז לבדוק את זמינותו. בחר את תוכנת הבלוגים שבה ברצונך להשתמש, כגון: Squarespace.com, WordPress.org, MovableType.org וכו’. כאשר יש לך הגדרת דומיין הבלוג החדש שלך ומוכנה לתנועה, הגיע הזמן שתודיע על המעבר שלך בכל חשבונות הבלוג הקודמים שלך. הכניסה האחרונה שלך לבלוג צריכה להיות הכרזה על “מעבר”. הכותרת צריכה להיות “הועברה” והערך בבלוג צריך לציין משהו כמו “הבלוג הישן הועבר לבלוג חדש, אנא עקוב וסמן את הקישור הזה לעיון עתידי. כך לכל המבקרים החוזרים והקוראים החדשים לא תהיה בעיה למצוא את החדש שלך. תחום הבלוג.

ברמה של בלוגר מקצועי אולי תרצה לחבור לבלוגר אחד או יותר. זה ייצור בלוג מעניין וחזק יותר. האמרה הישנה “טובים שני ראשים מאחד”, יותר מחברים פירושם יותר פרסום וחשיפה מכיוון שלכל מחבר יהיה עניין בבלוג. הרעיון של בלוג צוות הוא להפוך אותו לרווחי ומתגמל עבור כל הכותבים, תוך המשך מיקוד לנושא הבלוג ולשמור על הבלוג מעניין עבור המבקרים.

מעקב אחר טכניקות הבלוגים הללו אמור להפוך את חווית הבלוגים שלך להרבה יותר מתגמלת. אין ערובה שהבלוג שלך יהפוך לפופולרי או לשם דבר, אבל המאמץ צריך לפחות לקרב אותך צעד אחד. להרוויח כסף באינטרנט היא לא חווית לילה כמו שרבים עשויים לחשוב, אבל להרוויח כסף באינטרנט היא בהחלט אפשרות צפויה. כמו כן, הפופולריות הגוברת באינטרנט אינה חוויה בין לילה, אבל עם זמן, מסירות והתמדה תתוגמל עם כל התמלוגים של בלוגים.Source by Ant Onaf

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved