Hit enter after type your search item

שימוש ב-Squidoo לקידום אתרים

/
/
/
297 Views

Squidoo הוא מקום מצוין להרוויח כסף ולהכיר אנשים חדשים, אבל האם ידעת שזו גם דרך מצוינת להגדיל את החשיפה לאתר ולהשיג קישורים? ובכן, זה כן!

יצירת דף Squidoo (המכונה עדשה) היא קלה ביותר. ראשית, אתה מקליד את כותרת העמוד. זה חשוב ביותר אבל אל תדאג אם אתה מבלבל את זה, אתה יכול לשנות את זה מאוחר יותר. זה חשוב כי זה פועל כתג H1. הוא משמש בדירוג דפי Squidoo יחד עם גוגל ומנועי חיפוש אחרים. אז בחר כותרת נהדרת וניתנת ללחיצה הכוללת את מילות המפתח שלך.

לאחר מכן, בחר תבנית מוכנה מראש. אלה מופיעים כ”עשה את שלי”, “יוצר כסף”, “הוציא את המילה”, “צדקה” וכו’. לכל תבנית יש מודולים שונים (כלים לדף). אתה תמיד יכול להוסיף או לגרוע את המודולים שאתה רוצה או לא רוצה, אז זה לא חשוב מדי. אני בדרך כלל בוחר ב”עשה את שלי” כדי שאוכל לעשות מה שאני רוצה מבלי למחוק מודולים כלשהם.

כעת, תתבקש להזין את תגי העדשות (החשובים ביותר ב-Squidoo, אדבר עליהם מאוחר יותר) יחד עם כתובת האתר שבה ברצונך להשתמש. כתובת האתר היא כלי נוסף ש-Squidoo, Google ואחרים משתמשים בו, אז בחרו בחוכמה. זֶה לא יכול ישתנה מאוחר יותר. בחר אחת שמשתמשת במילות המפתח שלך, אך גם אינה כוללת הרבה מוך. תעשה את זה קצר ומתוק. אם כתובת האתר שניסית נלקחה, נסה אותה עם מקפים, קווים תחתונים או ללא רווחים.

לבסוף, אתה מתבקש ליצור את העדשה שלך. כאן, אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה. אבל היזהר! ישנם דברים ספציפיים ש-Squidoo מחפש כדי לוודא שהדף שלך מוכן להתפרסם במלואו (ולא ייפגע על ידי Squid Angels, שהם בערך כמו מנהלים).

1) העדשה שלך חייבת להשתמש בשלושה מודולים לפחות. זה גורם לדף שלך ארוך יותר ולהיראות יפה יותר. זה גם נותן לך הזדמנות להוסיף מילות מפתח נוספות.

2) עליך לשנות את כותרת המודול המוגדרת כברירת מחדל. זה פשוט נראה דביק אחרת.

3) הוסף תמונה במבוא. זה עוזר לריכוז הצופים ועוזר לעיצוב.

4) הפוך את המבוא ל-70 מילים לפחות. בדרך כלל רואים שככל שהאינטרו ארוך יותר כך ייטב. רק אל תיסחף יותר מדי.

5) אל תוסיף יותר משני קישורים לכל מודול. אם כן, רק ודא שהוא מתאים היטב ואינו ספאמי.

זה בעצם כל מה שיש בזה. עם זאת, אם אתה רוצה לקבל תעבורה ישירות דרך Squidoo, יש עוד כמה היבטים שאתה צריך להסתכל עליהם.

1) השתמש בסביבות 10-15 תגים. התג הראשי שלך צריך להיות באותיות רישיות (כמו באופטימיזציה למנועי חיפוש ולא באופטימיזציה של מנוע חיפוש). עליך לחזור על התג בתוך התגים הרגילים ללא רישיות. כדאי גם להשתמש בתגיות שיש בהן בין 10-50 עדשות אחרות. הנה הסיבה: מנועי החיפוש ימצאו את העדשות שלך קלות יותר והתג יופיע גם עם אחרים בזמן חיפוש ב-Squidoo. יותר מבקרים ומיץ קישורים טוב יותר. כמו כן, השתמש בתגים שאתה יודע שאחרים מחפשים ב-Squidoo. תהיה כללי, אל תנסה להיות ספציפי מדי. מילות המפתח שלך לא חשובות לתגים.

2) השתמש תמיד במודול המאפשר לקהילה להשתתף. להלן המודולים החשובים לכך: ספר אורחים, הצבעת מקלעת ודו-קרב. השתמש לפחות באחד מהם. דפים מובילים רבים ישתמשו בשלושתם.

3) הגיבו ודרגו עדשות אחרות. אל תפרסם קישורים לדפים שלך, פשוט תגיב על הדף עצמו. אל תהיה ספאמי וקרא את הדף באמת. לאחר מכן, מאסטרים רבים אחרים ילכו בעקבות שם המשתמש שלך בחזרה לפרופיל שלך, יקראו את העדשות שלך וידרגו אותן.

4) צור קישורים איכותיים שאינם ספאמיים. זה יעזור לאחרים להחליט לדרג את העדשה שלך ב-5 כוכבים. ככל שתקבל יותר 5 כוכבים כך הדף שלך מדורג גבוה יותר בתוך Squidoo. ככל שהוא מדורג גבוה יותר, כך הוא צפוי לקבל יותר דפים וקישורים.

פיו! טונות של מידע כאן. לאחר שעשית את כל זה, כעת תוכל להוסיף קישור לעמוד שלך. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להשתמש במודול “רשימת קישורים”. פשוט הזן בדף האינטרנט שלך ותיאור. מקם אותו ממש בתחתית כך שאחרים לא יראו בו ספאם. טאדה! קישור נחמד ואיכותי.

אל תחשוב שאתה יכול להשאיר את סקווידו לבד. עליך למצוא גם קישורים לעדשות שלך. השתמש ב-Squidoo כמשפך מיץ קישורים לאתר האינטרנט שלך.Source by Gary R. Hess

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved