Hit enter after type your search item

שימוש ב-SEO כדי ליידע את אסטרטגיית תוכן האתר שלך

/
/
/
297 Views

זה לא מרגש לבנות אתר חדש? בחירת הצבעים, עיצוב הלוגו שלך, מראה דף הבית בדיוק כמו שצריך. אני לגמרי מבין למה יזמים נתפסים איך האתר שלהם נראה – זה החלק הכיפי!

הבעיה היא איך האתר שלך נראה זה רק חצי מהקרב. ולמען האמת, זה אפילו לא החצי הכי חשוב. נראה נחמד זה נהדר, אבל ביצועים טובים צריכה להיות המטרה הסופית שלך עבור האתר שלך.

כדי לבצע ביצועים טובים, אתה צריך אסטרטגיית תוכן לאתר שבאמת תגיע ללקוחות פוטנציאליים, תתחבר אליהם ותמיר אותם.

לשם כך, עליכם להשתמש באופטימיזציה טובה למנועי חיפוש, או SEO, שהוא תהליך משיכת תנועה אורגנית וחינמית ממנועי חיפוש כמו גוגל. בסופו של דבר, אתה יכול לקבל את האתר היפה ביותר בעולם, אבל אם מנועי החיפוש לא ימצאו אותך, לקוחות פוטנציאליים לעולם לא ימצאו אותך.

קבל SEO נכון, ותקבל זרם קבוע של תנועה באיכות גבוהה לאתר שלך. תטעה, ואנשים אפילו לא יידעו שאתה קיים.

כמעט בלתי אפשרי להפריז בחשיבותו של SEO טוב. למרבה המזל, למרות שזה אולי נשמע מסובך, אתה באמת יכול להשתמש ב-SEO כמדריך שיעזור ליצור אסטרטגיית תוכן לאתר שתהפוך את האתר שלך לטוב יותר ותוביל ליותר עסקים.

במאמר הבא, נחקור כיצד תוכל למנף את הכוח של קידום אתרים כדי לבנות אתר לשוק היעד שלך. בוא נקפוץ פנימה.

קידום אתרים ואסטרטגיית תוכן האתר שלך

בעלי עסקים קטנים נוטים לחבוש הרבה כובעים. יש להם חלומות גדולים והמון מטרות. למרות שזה עשוי להיות נהדר עבור העסק שלהם, זה יכול להקשות עליהם לצמצם את עמדת המכירה הייחודית שלהם.

כל כך הרבה מבעלי העסקים הקטנים שאני עובד איתם מתקשים לכלול את העסק שלהם בכמה ביטויי מפתח פשוטים. אבל משתמשי אינטרנט הם חבורה מעופפת. אתה צריך למשוך את תשומת הלב שלהם תוך 3 שניות מהנחיתה באתר שלך (תרתי משמע), או שאתה מסתכן שהם יקפוצו מהדף שלך, כדי שלא יראו שוב.

כל אסטרטגיית תוכן טובה של אתר, אם כן, תסתמך על כותרות קצרות ומסותרות, במיוחד בדף הבית.

איך SEO עוזר לך לכתוב את הכותרות הטובות ביותר? זה קל! טוב סוג של. זה קל אם אתה מבין כיצד לבצע מחקר מילות מפתח.

כדי לבצע מחקר מילות מפתח טוב, תחילה עליך לעשות חשבון נפש על האתר שלך באמצעות Google Analytics. אילו מילות מפתח מביאות אנשים לאתר שלך? אילו דפים באתר שלך מובילים להמרות? מאיפה אנשים מגיעים?

לאחר מכן, תסתכל על המתחרים שלך כדי לקבל תמונה של נוף מילות המפתח התחרותי. מי מופיע בגוגל כשאתה מבצע חיפוש אחר השירותים או המוצרים שלך?

לאחר שהבנת את המידע הזה, אתה יוצר רשימה של מילות מפתח עם זנב ארוך. חשבו על ביטויים במקום חיפושים של מילה אחת. אלא אם כן יש לך תקציב מוגזם (וגם אז), סביר להניח שלא תדורג טוב עבור משהו גנרי כמו ‘כלבים’, למשל. אבל אולי יש לך סיכוי ל’האם כלבים מתקתקים על כפותיהם’. קלטת את הרעיון.

השגת רשימת מילות מפתח טובה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך בעת בניית האתר שלך, מכיוון שהיא תספק את שאר אסטרטגיית התוכן של האתר שלך. לאחר מכן, כאשר אתה כותב כותרות, במיוחד בדף הבית, אתה יכול להשתמש במילות המפתח שלך כדי לעזור למקד את התוכן שלך.

אז נניח שזיהית את ‘מגדלי כלבים קטנים באבוטספורד, BC’ כמילת המפתח הארוך שלך. בּוּם! הנה הכותרת הקצרה והמעצבנת שלך.

זו הסיבה שאתה צריך לחשוב על קידום אתרים יותר מאשר רק עוד דבר מטריד שאתה צריך לעשות. כשמשתמשים בו נכון, זה יכול להיות אחד הכלים החשובים ביותר שלך כדי לעזור לך לעצב אתר חכם עבור קהל היעד שלך.

קרא: כיצד להשתמש בבלוגים כדי להגביר את המעורבות

לא משנה איזה סוג של עסק קטן יש לך, כתיבת מאמרים בבלוג חשובה ביותר ממספר סיבות. זהו מרכיב מרכזי באסטרטגיית השיווק שלך כדי להגביר את המודעות למותג ולהחזיר תנועה לאתר שלך.

כיום, יש שם יותר מ-600 מיליון בלוגים, מתוך יותר מ-1.7 מיליארד אתרים. הנה כמה מהיתרונות של בלוגים לשיווק והמרכיבים של פוסט אפקטיבי בבלוג כדי שתוכל להצטרף אליהם!

קרא עוד באתר שלנו.

השתמש ב-SEO כדי לבנות את האתר שלך לשוק היעד שלך

נניח שעשית את המחקר שלך כדי לפתח רשימה מוצקה של מילות מפתח בעלות נפח גבוה, בתחרות נמוכה, שתעזור לך לשלוט בדירוג החיפוש המקומי.

ובואו נניח שעשיתם את כל עיקרי ה-SEO כמו שימוש בתגי כותרת מתאימים, שימוש בתגי H1 ו-H2 מתאימים, וביצוע אופטימיזציה עבור חיוני הליבה של גוגל ותעבורת חיפוש מקומית.

זהו, נכון? זה כל מה שאתה צריך לאתר SEO?

שגוי. הסיבה לכך היא שמנועי החיפוש תמיד מחפשים תוכן רענן ורלוונטי. הם תמיד רעבים לתוכן חדש, ואם אתה רוצה לדרג, זה התפקיד שלך להאכיל אותם, בתוכן קבוע ואיכותי.

זו הסיבה שהוספת תוכן חדש לאתר, במיוחד כפוסט בבלוג בעל ערך מוסף, חיונית לכל אתר אינטרנט. על ידי כתיבת בלוג, אתה יוצר בזול תוכן חדש עבור מנועי החיפוש לאינדקס.

לא רק זה, הבלוג שלך הוא דרך מצוינת להציג את המומחיות ו/או המוצרים שלך, להפגין את הסמכות שלך בתחום שלך ולהתחבר לקהל שלך על בסיס קבוע.

שוב, אני מבין מדוע רבים מבעלי העסקים הקטנים שמגיעים אלי התקשו להעלות רעיונות לבלוג.

ושוב, כאן אסטרטגיית ה-SEO שלך יכולה לעזור ליידע את תוכן האתר שלך – מכיוון שרשימה מקיפה זו של מילות מפתח בנפח גבוה ותחרות נמוכה יכולה להיות גם רשימת נושאי הבלוג שלך!

Google תתגמל אותך אם תשתמש בבלוג שלך כדי לשתף ניתוח או מידע מקורי, מהותי ו/או בעל תובנות. שלב את התוכן המותאם למנועי חיפוש עם רשימת מילות מפתח קטלנית, וקיבלת התאמה בגן העדן של משווק דיגיטלי.

כמובן, אני מבין שבניית רשימת מילות מפתח זו קלה יותר לומר מאשר לעשות כשאתה לא מומחה לקידום אתרים. למרבה המזל, זו משימה קלה למיקור חוץ! הצוות שלי עוזר באופן קבוע לבעלי עסקים קטנים לקבל יותר תנועה עם אסטרטגיית SEO בת קיימא. ואנחנו כל הזמן מעדכנים את האסטרטגיות שלנו כדי לעמוד בשינויים הדורשים מתמיד של מנועי החיפוש הגדולים.

אולי אנחנו קצת חנונים, אבל במקום שבו אחרים מוצאים SEO מרתיע ומייגע, אנחנו אוהבים את האתגר! לא משנה מה צריך SEO שלך, יש לנו חבילת SEO שתתאים, ואנחנו יכולים לעזור לך לראות תוצאות אמיתיות.

להצלחת העסק שלך,

סוזןSource by Susan Friesen

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved