Hit enter after type your search item

שיווק באמצעות תוכן: 9 שלבים לשיווק מוצלח של העסק שלך באמצעות תוכן

/
/
/
205 Views

מחסום אחד גדול להשגת מכירות הוא לא ליצור מספיק מהתוכן הנכון באופן עקבי, כדי לעזור לקהל היעד שלך להבין מדוע הם צריכים להעסיק אותך.

הוכח כי שיווק באמצעות תוכן הוא אחת השיטות היעילות ביותר לגידול מעורבות הקהל, פיתוח נוכחות המותג שלך והנעת המכירות.

מדוע שיווק באמצעות תוכן חשוב?

כאשר אינך משתף תוכן באופן קבוע, הקהל שלך יכול לשכוח ממך או לא לבטוח בך — או בשניהם.

על פי Hubspot.com …

שיווק באמצעות תוכן חשוב מכיוון שהוא עונה על שאלות הקהל שלך. בעזרת שיווק באמצעות תוכן, תוכל לבנות אמון עם הקהל שלך, לשפר המרות, ליצור קשר עם הלקוחות שלך ולייצר לידים. בנוסף, בעידן של היום, הלקוחות מצפים לתוכן איכותי ועקבי מהמותגים האהובים עליהם … תוכן עקבי, איכותי ומרתק משפיע על קבלת החלטות הקהל יותר מכל טכניקה אחרת.

תוכן הוא איך שאתה עושה את זה וכל כך הרבה מאמנים חסרים את המיקוד הדרוש כדי ליצור ולתכנן תוכן אסטרטגי.

שיווק באמצעות תוכן הוא חיוני בהחלט, אך אם אין לך מערכת ליצירתו, אתה מבזבז את זמנך. אז הנה משהו שיכול לעזור —תשעה צעדים כיצד ליצור תוכן לעסק שלך.

שלב 1- להתחייב ליצירת תוכן רגיל: עליך להתחייב ליצור תוכן באופן קבוע. הסיבה לכך היא שאם אתה רוצה להיראות כמומחה, אתה צריך להופיע כמו שעון. גם כי מנועי החיפוש אוהבים לראות תוכן שמופק על בסיס קבוע. לכן, תוכן המיוצר בעקביות הוא המפתח.

אך על מנת לעשות זאת, תחילה יהיה עליך להחליט אילו סוגים וצורות תוכן ברצונך ליצור — בהתאם לצרכי שוק היעד שלך.

שלב 2- רשימת המבצעים שלך: החליט מה אתה משיק ו/או יקדם ב-6-12 החודשים הקרובים, ומתי תקדם אותם, כך שתוכל לתכנן תחילה את האירועים הגדולים. הרווח אותם כך שלא ייראה שאתה מקדם לעתים קרובות מדי, או גב אל גב. לאחר מכן הוסף מבצעים קטנים יותר כגון מוצרים/תוכנות קיימים, מוצרי שותפים של אחרים ומגנטים עופרת.

שלב 3- מחקר שוק: על מנת להימצא באמצעות מנועי החיפוש, התוכן שלך תמיד צריך להשתמש במילות מפתח הנוגעות לנישה שלך. גלה מה שוק היעד שלך מחפש באמצעות השכל הישר. אילו מילות מפתח וביטויים היו אתה חפש למצוא אתה? לאחר מכן צור רשימה של מילות מפתח וביטויים אלה שישמשו בתוכן שלך. תוכל גם לקחת את מילות המפתח האלה ולחבר אותן למילת מפתח או לכלי חיפוש כדי למצוא מילות מפתח וביטויים קשורים אחרים שאנשים משתמשים בהם. גוגל, למשל, עושה זאת בתחתית דפי החיפוש שלה, תחת הכותרת “אנשים גם שואלים …”.

מחקרי שוק אחרים כדי לברר באיזה תוכן הקהל שלך עוסק, כוללת התבוננות: מגמות בתעשייה שלך, פוסטים פופולריים בבלוג, סרטונים, פודקאסטים וספרים רבי מכר, קשורים, בנושאי הנישה שלך. תוכל גם לבקר בפורומים ובקבוצות מקוונות המבוססות על הנושא שלך כדי לראות על מה אנשים דנים בנוגע לנושא שלך ובאילו מילים הם משתמשים.

שלב 4- יצירת בנק רעיונות: מהמחקר שלך תהיה לך תחושה טובה בהרבה אילו נושאים יהיו המעניינים והמשכנעים ביותר עבור הקהל שלך. כעת תוכל לאסוף את הרעיונות שלך ל”בנק רעיונות “. זה יכול לשמש מאגר לרעיונות תוכן שאפשר למשוך מהם גם אל העתיד. אבל מכיוון שיצירת תוכן מתמשכת, אספקה ​​מחדש של בנק הרעיונות שלך צריכה להיות מתמשכת. חלק מהרעיונות שלך יכולים לבוא מהנושאים שנדונו בפורומים, שאלות שאנשים שואלים, ביטויי מילות מפתח שהם משתמשים בהם וקטעים מהמוצרים שלך.

שלב 5- בחר לוח שנה: מצא לוח שנה שמתאים לצרכים שלך (יש הרבה בחינם באינטרנט). השתמש בו כדי לקבוע באילו נושאים תשתמש במשך 6-12 החודשים הקרובים. זה אולי נראה כצעד הקל ביותר, אך למעשה זה יכול להיות הקשה ביותר. הסיבה לכך היא שעליך לשלב נושאי תוכן עם האירועים, ההשקות, המבצעים שלך, וכל הזמן תוך התחשבות במה שיפיק את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שלך מבחינת השימוש בתוכן שלך לבניית הקהל ולביצוע מכירות .

שלב 6- תזמון זמן יצירה: כעת, כאשר יש לך את נושאי התוכן שלך, השלב הבא הוא לתזמן זמן ביומן המטלות שלך ליצירת התוכן בפועל. הקצה גושי זמן קבועים לכתיבת התוכן שלך. כמה פעמים, וכמה זמן לכל בלוק, יהיה תלוי אם אתה רוצה לעשות את זה מדי שבוע, חודשי או רבעוני.

לדוגמה, נניח שאתה מחליט לפרסם תוכן אחד בחודש, ותרצה לבצע עליו את העבודה מדי רבעון. אתה יודע מניסיון שלוקח בערך שעתיים ליצור תוכן אחד (חודשי). לאחר מכן, כל 90 יום, יהיה עליך לתזמן 6 שעות כדי ליצור את התוכן שלך לרבעון זה. ייתכן שאתה מהסוג שרוצה לתזמן את הכל בבת אחת — כמו יום או סוף שבוע — או, אולי, בתוך בלוקים של שעתיים, 3 ימים ברציפות. או שאולי תרגיש יותר בנוח להפיץ את זה יותר. מה שעובד בשבילך!

שלב 7- הפק את התוכן שלך: השתמש בזמן המתוכנן שלך כדי לייצר את התוכן שלך לפחות במשך 30-90 הימים הקרובים. על ידי שמירה על המטרות (והמשימה) העסקיות שלך בעת כתיבת תוכן, תוכל ליצור את התוכן הרלוונטי ביותר לקהל שלך והרווחי ביותר עבורך. השתמש בפורמטים שונים עבור התוכן שלך. לדוגמה, תוכל לכתוב פוסט בבלוג לניוזלטר החודשי שלך ולאחר מכן להפוך אותו לסרטון או לפודקאסט להפיץ בהמשך החודש.

שלב 8- אופטימיזציה: לאחר סיום, ודא כי התוכן שלך:

· בעל האיזון הנכון של הגשה (80%) ומכירה (20%) – ערך לעומת מגרש מכירות.

· מותאם עם מילות מפתח וביטויים רלוונטיים.

· מאזנת את סוגי התכנים השונים שאתה משתף, כגון: חינוכי, משעשע, מעורר השראה וקידום מכירות.

איזון הוא המפתח לאפקטיביות התוכן. אולי היתרון הגדול ביותר בלוח התוכן שלך הוא בכך שהוא נותן לך את התמונה הגדולה. אתה יכול לראות אם אתה פועל לפי “כלל 80/20” של תוכן חינמי לעומת קידום מכירות, המשמש את רוב המשווקים המצליחים. ומכיוון שאתה יכול לראות את התוכנית “מה ומתי” עבור כל התוכן שלך, אתה יכול להבטיח שיהיה לך איזון טוב בין סוגי תוכן שונים וכך תוכל ליצור רושם מקצועי למבקרים בכל המשאבים המקוונים שלך.

בצע אופטימיזציה של כל פוסט בבלוג, פוסט במדיה חברתית ווידאו בעזרת מילות מפתח רלוונטיות ותיאורי מטא לבלוגים.

שלב 9- צור הליך הפעלה רגיל (SOP): לאחר שעברת את תהליך יצירת התוכן שלך, כעת הגיע הזמן לרשום את השלבים שעברת לשם ביצועו. ערוך רשימת הוראות נפרדת לכל צורת תוכן ופלטפורמה, גם אם השלבים דומים במידה רבה. רשימה זו עוזרת לך ליצור מראה קוהרנטי, והיא מבטיחה שתעקוב אחר כל השלבים הדרושים בכל פעם שאתה מפרסם.

וככל שהעסק שלך יגדל, ה- SOP שלך יהיה חיוני לקיצוץ משך הזמן הדרוש להכשרת חבר צוות חדש.

אז זה 9 השלבים ליצירת תוכן בסיסי. אם השלבים האלה מספיקים, זה מצוין — לכי תעשי את זה! אך למקרה שתזדקק לעזרה נוספת בלברר כיצד למצוא את הזמן, להמציא את הנושאים ו/ או ליצור תוכנית להפצת התוכן שלך, בדוק “ערכת הכלים האולטימטיבית ליצירת תוכן. “

זוהי חבילת הדרכה מקיפה המסייעת לך ללמוד כיצד לתכנן וליצור תוכן ליבה של 6-12 חודשים — כגון פוסטים בבלוג, פודקאסטים, סרטוני וידאו ודוא”ל — שהקהל שלך ימצא ערך, ושגם יגדיל את דירוג מנועי החיפוש שלך.

פשוט לך אל: www.ContentCreationToolkit.comSource by Jeannette Koczela

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved