Hit enter after type your search item

קידום אתרים בנדל”ן למתחילים

/
/
/
177 Views

עולם הנדל”ן עובר שינוי דרמטי ואני לא מתכוון לתהפוכות השוק הנוכחיות שנגרמות מהשינוי משוק של מוכר לשוק של קונה.

ללא תלות ברמת המחיר, תמיד יתקיימו קנייה ומכירה של בתים. אבל הדרך שבה אנשים מחפשים ומוצאים בתים היא בעיצומו של שינוי דרמטי. האינטרנט הוא האקולייזר הגדול אבל גם המבדיל הגדול.

אנשים שמחפשים באינטרנט אינם מודעים להישגים שלך, כולם שווים בהתחלה. אם האתר שלך לא מציע את העיצוב והשירותים שאנשים מעריכים, הם לא יישארו מספיק זמן כדי לגלות. זה המקום שבו אתה יכול לבדל את עצמך.

אבל עיצוב ופונקציונליות הם נושא משני לבעיה של איך למצוא מלכתחילה. השתמש באנלוגיה של אתרי אינטרנט שהם כרטיסי ביקור מקוונים. כרטיסי ביקור חדשים מופקדים לא בראש הערימה אלא ממש בתחתית. לקוחות אוספים כרטיסי ביקור מראש הערימה. קידום אתרים או אופטימיזציה למנועי חיפוש עוסקים במאמצים להעביר את כרטיסי הביקור שלהם למעלה בערימה, כך שלקוחות יוכלו למצוא את האתר שלו באמצעות מנועי חיפוש פופולריים.

אז יש לך אתר חדש. אז בעצם הודפסתם את כרטיסי הביקור שלכם אבל אף אחד לא יודע איך למצוא אותם. או אפילו יותר דרמטי, אתה אפילו לא יודע אם מישהו אוסף את כרטיסי הביקור שלך ואתה לא יודע אם כרטיסי הביקור שלך עדיין בערימה הגדולה.

הייתי מגדיר קידום אתרים כמאמצים להזיז בכוונה את אתר האינטרנט שלו כדי להיות ממוקם גבוה יותר בדף התוצאות בתגובה לשאילתת חיפוש במגוון מנועי חיפוש.

אבל יש אלפי מנועי חיפוש בחוץ. נָכוֹן. אבל כולם מלבד 3 אינם רלוונטיים למאמצי האופטימיזציה שלך. גוגל, יאהו ו-MSN שולטות בכ-98% מכלל החיפושים המבוצעים באינטרנט. התמקדו בשלושת מנועי החיפוש הגדולים והשאר יסתדרו לבד.

מה יש לעשות אופטימיזציה? המטרה היא להימצא על ידי אנשים שמחפשים דברים שאתה מציע באתר שלך. כאשר אנשים מחפשים הם עושים זאת באופן טקסטואלי על ידי שאילתה של מונח חיפוש או ביטוי. כדי שתוכל לבצע אופטימיזציה לאתר שלך, תחילה עליך להבין עבור אילו מילות מפתח או ביטויי מפתח אתה רוצה להימצא. מכיוון שאני עוסק בנדל”ן באספן, קולורדו ומונח החיפוש המתאים יכול להיות “אספן נדל”ן”.

הקפד לחזור על מילות המפתח והביטויים שלך בדף הבית שלך. הפוך את ביטוי המפתח החשוב ביותר לכותרת והקלד אותו בגופן מודגש.

חשוב להבין שמנועי חיפוש הם מערכות מחשב אוטומטיות שתוכנתו על ידי בני אדם כדי להעריך את תוכן האינטרנט ללא הפרעה אנושית. המשמעות היא שתוצאות החיפוש מבוססות על מה שנקרא אלגוריתם מחשב. זוהי בעצם מערכת הוראות למחשב כיצד להעריך קריטריונים מסוימים ולתרגם את התוצאות לרצף של חשיבות. האתר החשוב ביותר ראשון, האתר הפחות חשוב אחרון.

האומנות והמדע של אופטימיזציה למנועי חיפוש היא לנסות להבין מה מנועי החיפוש מחפשים באתר טוב ואז לתת למנוע החיפוש בדיוק את זה. אלגוריתם מנוע החיפוש של גוגל מסתכל כנראה על מאות קריטריונים שונים. זה כל כך מורכב שאפילו המהנדסים בתוך גוגל לא יודעים את כל התמונה. ובכן, אתה יכול לומר, איך אף אחד מעובדי גוגל לא אמור לדעת מה לעשות?

בעצם ידועים היסודות החשובים ביותר של מה שהופך אתרים טובים. גוגל למשל משתמשת במושג מתמטי מוגן בפטנט שהם כינו “Page Rank” בבסיס המערכות שלהם. קישורים נתפסים כהצבעות. ככל שיותר קישורים מפנים לאתר אחד, כך האתר חייב להיות חשוב יותר. ככל שהאתר חשוב יותר להצביע לאתר אחר כך יש משקל גדול יותר להצבעה.

לכן, נסה לגרום לאנשים לקשר לאתר שלך. חשוב לדעת שקישורים מאתר אינטרנט בעלי אותו נושא כמו האתר שלך נראה חשובים יותר מקישורים מאתר שאינם מתאימים לנושא. קישורים מאתרים אחרים הקשורים לנדל”ן חשובים יותר לאתר שלי מאשר קישורים מאתרים המקדמים צעצועים.

מנועי חיפוש אוהבים אתרים עשירים בתוכן. ככל שיש יותר דפים עם תוכן שימושי כך ייטב. בלוגים הם דרך מצוינת לצבור תוכן מעולה בנושא לאורך תקופה. זה חשוב על אחת כמה וכמה מנועי חיפוש כמו אתר אינטרנט שיש להם תוכן חדש על בסיס קבוע.

DMOZ.org הוא ספרייה אנושית של אתרי אינטרנט. קרא את ההוראות שלהם בעיון ושלח את האתר שלך לקטגוריה רלוונטית. יאהו וגוגל משתמשות בספרייה הזו והיא עוזרת להופיע ברשימה.

צור מפת אתר והצב את קובץ ה-xml בשרת האינטרנט שלך. מפת אתר היא בעצם רשימה ארוכה המכילה את כל דפי האינטרנט שלך בפורמט הניתן לקריאה על ידי תוכנות מחשב המופעלות על ידי מנועי חיפוש כדי לגלוש באינטרנט. תוכניות אלו נקראות “בוטים” או “עכבישים”. זה יעזור למנועי החיפוש למצוא את כל הדפים באתר שלך. זכור, ככל שמנוע החיפוש מכיר יותר דפי אינטרנט כך ייטב לך.

מנועי חיפוש אינם יכולים לקרוא תוכן מסוים. תוכן גרפי הוא דבר כזה. אם האתר שלכם מורכב בעיקר מתמונות מנוע החיפוש לא יבין במה עוסק האתר שלכם ולכן לא יציע אותו כתוצאה מחיפוש. ודא שהאתר שלך עשיר בטקסט.

אתר נדל”ן יכול לכלול דפים עבור חלוקות המשנה השונות באזור המטופל. כתוב בלוג על נכס השבוע. שלבו קטע של “שאלות נפוצות”. כתוב על עצמך ותן לאנשים ביוגרפיה עליך. הסבר את תהליך הקנייה והמכירה. הצע סטטיסטיקות מכירות. הרשימה עוד ארוכה.

קבל תוכנית כמו “דירוג אינטרנט מתקדם” כדי לחפש במנועי החיפוש תוצאות חיפוש המכילות את מילות המפתח שלך. אופטימיזציה היא כיף כשאתה מתחיל לראות תוצאות. אבל חיפוש ידני של האתר שלך בתוצאות החיפוש הוא מאמץ רב ועבודה טובה עבור תוכנית אוטומטית.

קרא פורומים באינטרנט וכמה ספרים על SEO לאחר שעברת את היסודות. התחום מתפתח כל הזמן ויש לנו עוד המון מה ללמוד.Source by Toby Munk

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved