Hit enter after type your search item

קידוד צבע לביטחון והצלחה

/
/
/
198 Views

צועד שם אדם מאוד בטוח, מטופח, מתואם, מושך את העין. התלבושת שלהם זורמת בצורה חלקה, האיפור שלהם (אם אישה) מספיק ומשלים אותם, מבליט את תווי הפנים החשובים שלהם, צבעי הלבוש שלהם מחייה את פניהם והאביזרים שלהם מתאימים לתמונה הדרושה לאותו יום וזמן .

מה מושך אליהם את העין?

הביטחון שלהם? הלבוש שלהם? הצבעים משולבים יחד? מה יש לאדם הזה שמושך את העין?

זה יכול להיות האישיות שלהם להיות בעלי ביטחון עצמי, יכול להיות שהם ניצלו את הכישורים של מתכנן צבע מקצועי ומתכנן מלתחה, אפילו רק חוש מולד של סגנון וטעם.

החדשות הטובות הן שאתה יכול להשיג גם את זה רק עם קצת מחשבה מוקדמת וקצת תכנון. זה אפילו לא צריך לעלות יותר ממה שהתקציב שלך מאפשר.

עם זאת, צריך לשאול את השאלה- האם אתה רוצה להשיג את זה בעצמך או שאתה מעדיף להישאר ברקע, להשתלב ולהישאר בלי לשים לב, בלתי נראה, לנצח פרח קיר?

זכרו שלכולנו יש תכונות טובות ואחר כך גדולות יותר. המיומנות בחיים היא לדעת איך להשתמש בהם בצורה יעילה ומתאימה.

המפתחות לעשות זאת הם:.

ראשית, דע את סגנון האישיות שלך.

שנית, הבן היכן אתה יכול לשפר, לרכוש ולהדגיש את תכונות האישיות החיוביות שלך.

שלישית, דעו באיזה גוון עור אתם וכיצד להשלים אותו לטובתכם, תוך התחשבות בסגנון האישיות שלכם ובעבודה בה אתם מעורבים.

ניתוח נקודתי לעולם אינו מכריע, אך ייתן לך מושג מדוע אתה עשוי ליהנות מכוח או מאנשים, להישאר ברקע או להיות בקדמת הפעולה.

ד אישים

עשה זאת עכשיו, עשה זאת בדרך שלי או סע על הכביש המהיר. תן לי את השורה התחתונה ותעשה את זה מהר. אני אוהב להיראות טוב אבל לא רוצה לבזבז זמן כדי להשיג זאת. חליפת כוח טובה כאן

אני אישיות

תנו לנו לחגוג!! אל תדאג לגבי מחר בואו נהיה חברים ונדבר עליי. צבעים בהירים, מעורבים, תואמים וללא תחרות, ככל שיותר צבע כך ייטב. סגנון בצורה לא שגרתית.

אישיות S

אל תנדנד את הסירה. תנו לכולנו להיות חברים ושיהיה שלום ובא אליי, אני מעדיף את הבית שלי על פני כל בית אחר.

צבעים שקטים ורגועים, תנו לנו להשתלב ברקע, סגנון הוא לא בעיה, אלא נוחות.

C אישיות

עובדות. פרטים. החיים מתנהלים על הנקודות העדינות של החיים. תן לנו לעשות את העבודה אחרי שניתחנו הכל. אנחנו אפילו יכולים להיות יצירתיים לגבי זה, ולגרום לזה להיראות נהדר. נראה חד, מתואם היטב, צבעים וסגנונות חייבים להתאים והשיער חייב להיות בדיוק כך.

זוהי רק סקיצה קטנה מאוד של תמונה ממוזערת של המקום שבו אתה עשוי להשתלב. זכרו, אנחנו צריכים לדעת מי אנחנו כדי שנוכל להתפתח למי שאנחנו יכולים להיות.

מלבד אישיות ה-I שלא אכפת לה שהצבע יהיה טוב עבורם, כל עוד הם מורגשים על ידי כולם, שאר האישים יצטרכו לראות אם הם מתאימים לתת גוון כחול או לסוג עור תת גוון צהוב.

אם אתה מפתח כתמים חומים על העור שלך כאשר הכתום מתקרב אליך, נא להתרחק מגוונים צהובים. (צהוב בגוון כחול הוא נהדר על עורות בגוון כחול, וכך גם אדום בגוון כחול). טורקיז, ורודים כחולים, לבנים ישלימו אותך.

אם מתפתחים כתמים חומים בעת הבאת צבע צריס ליד הפנים, התרחק מצבעי גוון כחול. אתה תיראה נהדר ברוסטים, כתומים ואדומים כתומים.

ברור שצבע העיניים והשיער ממלאים תפקיד, אז זה רק קו מנחה שיעזור לך להיראות טוב יותר מאשר טוב. עיניים בהירות יכולות ללבוש צבעים בהירים יותר מאשר עיניים כהות יותר, אך שתיהן יכולות להיראות נהדר בהתאם לשיזוף ולצבע השיער.

כשאנשים אומרים לך, “את נראית נהדר.” זה צבע טוב בשבילך. כשהם אומרים “וואו, איזה צבע נהדר”, תלבשו אותו כז’קט או מכנס מכיוון שהם רואים את הצבע ולא אתם.

ניסוי, אך זכרו שתאורת חנות מעניקה גוון צהוב קל או מראה מאוד מולבן, לצבעים מסוימים. זו הסיבה שאתה אוהב את זה בחנות ולעולם לא ללבוש את זה פעם אחת לנסות את זה בבית.

מצא מה משלים את סוג הדמות שלך וסוג העבודה, זוהר נוח הוא מצב בר השגה. החלט אם אתה רוצה להשתלב, או להתבלט ולהתלבש בהתאם.

זה הזמן להרחיב את האופקים שלך ולפתח את הטוב שאתה הכי טוב שאתה יכול להיות.Source by Janine Shapiro

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved