Hit enter after type your search item

מנטרות לכתיבת תוכן יעילה

/
/
/
183 Views

מכשול עיקרי שרוב מנהלי האתרים מתמודדים איתו כשהם יוצאים לעצב אתר אינטרנט הוא יצירת תוכן איכותי ומוכוון המרה. מנועי החיפוש כמו גוגל ובינג אוהבים אתרים שממשיכים לפרסם תוכן מעניין ומרתק שמועיל למשתמשים. זהו מרכיב חיוני של אופטימיזציה למנועי חיפוש, ויש להתייחס אליו ברצינות רבה על ידי כל עסק אשר שואף לדירוג גבוה יותר ותנועה אורגנית גבוהה יותר ממנועי החיפוש. תוכן אפקטיבי יכול גם להגביר את האמינות של אתר אינטרנט. לכן, צריך להיות בעל ידע ברור לגבי יצירת תוכן המכוון כמו גם שימושי לקוראים.

מנטרות חיוניות לכתיבת תוכן:

  • בחר נושא מעניין: אנשים רבים מתלבטים לחלוטין כאשר הם צריכים לבחור נושא לכתוב עליו. ראוי לזכור שלא כל נושא יועיל או יעניין את הקוראים. לפיכך עליהם לערוך מחקר יסודי של הנושאים הנוכחיים הנידונים במקומות אחרים באינטרנט. מחקר מילות מפתח הוא כלי שימושי מאוד בהקשר זה, ויכול לייצר תובנות טובות לגבי מה אנשים מחפשים. יצירת תוכן המבוסס על מילות המפתח הספציפיות שמייצרות נפחים גבוהים יכולה לגרום למשתמשים לשים לב אליו בקלות. כמובן שהאתר יכול לנסות להפוך לקובע טרנדים ולדון בתוכן שאף אחד אחר לא מדבר עליו. עם זאת, קיים סיכון שאחרים לא ימצאו בו שימוש ויתרחקו מהתוכן בקרוב מאוד. מלבד מחקר מילות מפתח, נקודת התחלה טובה מאוד יכולה להיות לדבר על התועלת של מוצר או שירות שיש לו ביקוש לוהט, או שהושק לאחרונה בשוק על ידי החברה שאליה שייך האתר.
  • כתוב בשפה קלה: יש הבדל בין תוכן ספרותי לתוכן כללי באתר. תוכן שנכתב בשפה קלה עשוי למשוך קהל רחב יותר. נסו לשמור על התוכן פשוט ככל האפשר, אלא אם אתם כותבים על משהו מאוד טכני או עם קהל ספציפי בראש. אם אתה רוצה קבילות כללית של התוכן, כתוב בשפה ברורה שאפילו לא דוברי אנגלית יכולים להבין. שמור על טון הכתיבה ידידותי מאוד. כל מנהל אתר יכול לזכור זאת ולהגדיל את הסיכויים של הבלוג או המאמר להגיע לטווח רחב יותר.
  • הימנע מז’רגון: אמנם יש צורך בהכנסת מידע טכני שימושי במאמר או בבלוג, אך הימנע מלמלא את המאמר בשפה טכנית מיותרת, המכונה בדרך כלל ז’רגונים. לאנשים פשוטים קשה להבין ז’רגון, והם מאלצים אנשים להפסיק לקרוא את התוכן באמצע הדרך. ז’רגון הם אחת הסיבות העיקריות לשיעור יציאה גבוה מדף הכניסה עבור כל אתר אינטרנט. שמור על זה לפחות, ותגרום לאנשים לרצות לקרוא את התוכן עד הסוף.
  • אל תחזור על מילות המפתח: כתוב עבור בני אדם, ולא רק עבור מנועי חיפוש. משווקי מנועי חיפוש רבים עושים את הטעות בכתיבת תוכן שמותאם מדי עבור אתרי האינטרנט. תוך כדי כך הם גורמים לזה להישמע מאוד מלאכותי ולא מעניין למשתמשים. לאחר שזיהיתם את הנושא על ידי מחקר מילות מפתח, כתבו עם המהות של מילת המפתח. אל תחזור על מילת המפתח לעתים קרובות, מה שיבהיר כי התוכן נכתב במיוחד למטרות אופטימיזציה למנועי חיפוש. תרגול זה מכונה “מילוי מילות מפתח”. מנועי החיפוש ידועים כמאוד לא אדיבים למנהלי אתרים שנעזרים במילוי מילות מפתח.
  • תיראה כספק של פתרונות: אנשים מבקרים באתרי אינטרנט כשהם מחפשים מידע או פתרון לבעיה איתה הם מתמודדים. תן להם להרגיש שהעסק שלך יכול לתת להם את הפתרון שאתה מחפש. כתוב תוכן שיכול להביא את השירות ואת הפתרון שהמוצר או השירות שלך יכולים להציע. זה עשוי לעניין יותר אנשים שאחרת עלולים להיכבה עם מידע מעורפל שהם לא יכולים להבין.
  • התוכן חייב להיות ממוקד המרה: לא תמיד הכרחי שתוכן חייב להיות מכוון שיווקי. מקובל ליצור בלוגים או מאמרים להפצת מידע על נושאים שונים. גם אם אינך מדבר על המוצרים או השירותים שלך במפורש, ודא שאנשים יכירו דברים חדשים מהתוכן שלך, מה שייתן להם לנסות את הדברים האלה בעצמם.

סגנונות של כתיבת תוכן:

בעוד שלכל מומחה כתיבת תוכן יש סגנון כתיבה ייחודי, ישנן שתי גישות עיקריות לכתיבת תוכן. תן לי להסביר את זה עם דוגמה:

נניח שאתה מוכר את מותג השמפו שלך דרך האתר שלך, אז אתה יכול לכתוב תוכן בדרכים הבאות:

  • מכוון מוצר: אתה יכול לדבר על המוצרים שלך באופן ספציפי ועל הבעיות שהם פותרים. אתה כותב על המרכיבים הנהדרים שבהם אתה משתמש, עד כמה השיער יהפוך למשיי ברגע שהצרכנים ישתמשו בשמפו וכו’. זה יגרום ללקוחות היעד שלך שביקרו באתר שלך לנסות כמה דוגמאות מהמוצרים שאתה מוכר. זוהי תקשורת מכוונת מוצר.
  • מכוון מידע: כאן אתה לא מדבר על שום מוצר ספציפי. במקום זאת אתה נותן מידע על דברים כמו המרכיבים האידיאליים שמהם צריך להיות עשוי שמפו, סוג בעיות השיער שעליו לפתור, והתוצאות הסופיות הצפויות כולל הגברת הברק והחלקות של השיער. לקוחות יזכו להארה בקריאה זו, ויחפשו את התכונות הללו בבקבוק השמפו הבא שהם קונים. מכיוון שכל המוצרים שלך ממלאים את הציפיות הללו של הצרכן, היא עשויה לנסות את המוצר שלך מתוך סקרנות, למרות שלא ביקשת ממנה לעשות זאת.

המהות של כתיבת תוכן היא לצפות את הצרכים והדרישות של הצרכנים ולפתור אותם עוד לפני שהם מבקשים זאת. על ידי קריאת התוכן באתר שלך, הם צריכים להרגיש כמו לנסות משהו חדש כדי לפתור בעיה קיימת או סתם מסיבות חווייתיות. ליצירת תוכן מסוג זה ועוד הצעות רבות שאנו יכולים להציע עם הניסיון הרב שלנו ביצירת תוכן, צרו קשר עוד היום!Source by Anirban Kundu

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved