Hit enter after type your search item

למד לאהוב את "פ" תכנון מילים

/
/
/
315 Views

שמירה על כל ההיבטים של עסק אימון מאורגן ומתנהל בצורה חלקה היא קשה במקרה הטוב. ואם אין לך מערכת או תוכנית מה לעשות מתי, ארגון הכל יכול להיות מכריע. גם אם יש לך חזון כולל של היכן אתה רוצה להיות בעוד חמש שנים, אתה עדיין צריך תוכנית רבעונית, חודשית ויומית כדי לתאם משימות ניהול, פעילויות שיווק ויצירת תוכן.

תן לי לומר לך מניסיון, “לכנף את זה” פשוט לא עובד. לשבת לכתוב פוסט בבלוג, מול מסך ריק בלי מושג מה לכתוב זו הרגשה איומה ומתרוקנת. יש לך הרבה מה לומר והקהל שלך רוצה לשמוע ממך, אז אל תפחד מתכנון המילה P!

מה לתכנן

ישנם 3 סוגים של תכנון עסקי:

1. תכנון המטרות שלך

2. תכנון האסטרטגיה השיווקית שלך

3. תכנון משימות יומיומיות

1-שערים

הגדרת יעדים עסקיים היא תמיד הצעד הראשון לפתיחת עסק או לתחילת שלב/שנה חדשה בעסק שלך. היעדים העסקיים שלך יהיו הבסיס לשאר התכנון העסקי שלך. ברגע שתחליט על נניח, יעד הכנסה שנתי, תרצה לתכנן צעדי פעולה שיש לנקוט במהלך השנה על מנת להשיג מטרה זו. כאשר פעולות עסקיות מבוססות על מטרות, הן מספקות מבנה ומשמעות לפעילויות היומיומיות, הן מחזקות קשרים חברתיים, ועוזרות לאנשים לצלוח זמנים קשים.

2-אסטרטגיית שיווק

תכנון אסטרטגיית שיווק התוכן שלך מתחיל במה שאתה רוצה לקדם. רוב העסקים יודעים שנה מראש מה הם רוצים לקדם. ייתכן שתהיה לך רק תוכנית אימון אחת להתחיל איתה, וזה בסדר. התחל בתכנון מתי, היכן ובאיזו תדירות תקדם אותו. כמו כן, תרצה לחשוב על סוגים שונים של מבצעים עבור אותה תוכנית, למשל, מגנט מוביל, אתגר, סמינר מקוון או סדרת אימייל.

בהמשך תוכל להוסיף תוכניות אימון נוספות ללקוחות המתקדמים שלך ו/או מוצרים דיגיטליים שאתה מוכר עבור הכנסה נוספת. לאחר מכן תצטרך לתכנן מתי וכיצד תקדם כל אחד מהפריטים הללו.

משימות 3 יומיות

כעת, לאחר שיש לך תוכנית מה תקדם ומתי, עליך לפרק את משימות הניהול הדרושות כדי שהקידומים שלך ייושמו. לדוגמה, סמינר מקוון יצטרך דף הרשמה ותודה, סדרה של הודעות דוא”ל המשך, זמן לתסריט את הסמינר המקוון (ולהקליט אותו, אם הוא ירוק עד), וזמן להכין שקפים, אם אתה משתמש בהם .

תזדקק לכמויות מסוימות של תוכן כדי להצטרף לכל אחד מהמבצעים שלך. אז תכנון התוכן צריך להפוך לחלק מלוח הזמנים היומי שלך. לא תצטרכו ליצור תוכן כל יום, אבל תצטרכו לפחות לתזמן מתי תיצור אותו. תחשוב באיזו תדירות אתה רוצה לשתף תוכן חדש, וזה יגיד לך באיזו תדירות אתה צריך להשקיע זמן ביצירתו.

כשהתחלתי לכתוב בלוגים, הייתי מייעד כל יום שני בבוקר לכתיבת מאמר שבועי. לפעמים זה לקח רק כמה דקות ולפעמים זה לקח כמה שעות. אבל זה נעשה!

יצירת תוכנית פעולה או רשימת משימות יומית תעזור לשמור אותך מאורגן וממוקד מהרגע שאתה מתיישב לעבודה. אתה תדע בדיוק מה צריך לעשות, ללא עוררין. תדע מתי עליך לכתוב פוסטים בבלוג, מתי לשלוח הודעות דוא”ל, מתי לכתוב תוכן חדש, מתי לבצע את החיוב שלך ומתי לתזמן שיחות עם הלקוח שלך.

חלק מהיזמים אוהבים להשתמש במתכנן של 90 יום כדי לתזמן את האירועים הרבעוניים, המבצעים והמשימות הכוללות שלהם. זה נותן להם את התמונה הגדולה. אחר כך הם מפרקים משימות לחודשיות, שבועיות ויומיות.

איך לתכנן

הפוך את עצמך ללקוח

דמיינו שאתם עובדים עם לקוח הזקוק לעזרה בתכנון המשימות העסקיות שלו. איזה תהליך תיתן להם בשביל זה? כעת יישם את התהליך הזה על עצמך כאילו אתה לקוח משלך.

ככל שתרצה יומן אימון מלא, השאר לעצמך קצת מקום להשלמת המשימות האדמיניסטרטיביות שלך. ניהול העסק שלך חשוב לא פחות לקיימות כמו הדאגה ללקוחות שלך, אז תן למשימות העסקיות שלך עדיפות שווה, כולל יצירת התוכן שלך. חסימת זמן היא דרך פופולרית לתזמן משימות ארוכות יותר, כגון כתיבת פוסטים בבלוג, הקלטת וידאו או פודקאסטים או שיווק בדוא”ל.

הקדישו שעה או שעתיים, כתבו את הפוסטים או המיילים האלה, בצעו את ההקלטות, תזמנו אותם ואז עברו לפריט הבא ברשימה. אם תחסמו מספיק זמן מספיק פעמים, בסופו של דבר תתחילו להיות לכם שניים או שלושה (או יותר!) חלקי תוכן מוכנים לפרסום לפי הצורך, מה שיכול להפיג קצת מתח.

הסר את חסימת הסופרים

צור לוח שנה שמציין נושאים או נושאים חשובים המתרחשים במהלך השנה.

  • על אילו חגים נותנים לך השראה לכתוב תוכן?

  • האם מתקיים אירוע גדול בעיר שלך או בנישה שלך? כתוב על זה. ראיון עם חברי פאנל ודוברים.

  • האם אתה מתכנן את השקת מוצר החתימה שלך? צור ותזמן תוכן מיוחד סביב תאריך ההשקה.

שימוש במתכננים

עם כל הארגון שצריך לעשות בעסק שלך, זה מועיל שיהיה לך מה שאני מכנה “מיני מתכננים”. אלו מתכננים שעוזרים לך להתמקד במשימות ספציפיות לפרויקט מסוים בעסק שלך. ישנם מתכננים ליצירת וובינר, להפקת מגנט לידים, ליצירת מוצר או קורס, כמו גם לתכנון התוכן שלך והפוסטים שלך במדיה החברתית.

האיגוד הבינלאומי של מאמני חיים מקצועיים מספק למתכננים כחלק מקו המוצרים שלהם, מכיוון שזה פשוט הגיוני להשתמש במתכנן שנועד לכלול רק את המשימות שאתה צריך להתמקד בהן עבור כל פרויקט נתון.

לדוגמה…

ה מתכנן 90 יום: תכנן את 90 הימים הבאים של פוסטים בבלוג, סרטונים, פוסטים במדיה חברתית ותוכן בדוא”ל. הוא כולל דפים עבור שלבי פעולה חודשיים ושבועיים.

ה מתכנן תוכן במזומן: מנחה אותך ליצור תוכן רווחי על ידי כיסוי 5 מקורות הכנסה שונים עבור עסק אימון וכיצד לתכנן תוכן כדי להפיק מהם הכנסה.

ה מתכנן יצירת מוצר: להדריך אותך בתהליך של יצירת מוצר שאתה יכול להשתמש בו כמוצר דיגיטלי שאתה יכול למכור ולקבל עבורו הכנסה פסיבית, או לתת אותו בתור מתנה בחינם.

ה מתכנן תכנית אימון פרטי: מנחה אותך בשלבים החיוניים כדי להפוך את המערכת המוכחת שלך למוצר הניתן למכירה שישיג ללקוחות שלך את התוצאות שאתה מבטיח.

לסיכום: תכנון המשימות העסקיות, הפרויקטים ומקורות ההכנסה שלך יגדיל משמעותית את הסיכויים להצלחת העסק שלך. שימוש במתכננים שתוכננו בצורה מקצועית על ידי מומחים יחסוך לך זמן, יארגן את שלבי הפעולה שלך כדי להגיע ליעדים שלך ויוודא שמרכיבים מרכזיים בפעילות העסקית שלך לא יחמוקו בין הסדקים כי לא ידעת את כל השלבים הדרושים.Source by Jeannette Koczela

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved