Hit enter after type your search item

לאלף את חיית התוכן

/
/
/
322 Views

כולנו עשינו את זה. יצר עותק כלשהו עבור אתר אינטרנט, חוברת, מודעה או פריט שיווק ישיר תוך כדי תנועה ולאחר מכן ערכת אותו בפריסה כדי להפוך אותו למתאים יותר לרכב. לפעמים זה הכרחי בגלל אילוצי זמן ומשאבים אחרים, אבל בסופו של דבר זה יכול להיות הורג את האפקטיביות של כלי התקשורת השיווקית שלך, הרבה יותר יקר, וייקח אפילו יותר זמן.

אמרתי את זה בעבר, אבל זה מספיק חשוב להגיד את זה שוב – במסרים שיווקיים אתה חייב לחיות לפי ההשתוללות “חזרה, חזרה, חזרה”. אם אתה אומר את אותו הדבר, באותה הדרך, שוב ושוב, בסופו של דבר הקהל שלך יוכל לחזור על המסר שלך בצורה המדויקת שאתה רוצה שהוא יסופר. ואז הם מספרים לשני חברים, וכן הלאה. כעת, בין תוצאות חיוביות רבות אחרות (כמו יעילות), המותג שלך לא רק צובר מודעות, אלא גם רלוונטיות.

אז איך אפשר לאלף את חיית התוכן?

כתיבת עותק שיווקי אפקטיבי לאתרי אינטרנט, חוברות ושאר קטעי תקשורת שיווקיים ביעילות לא רק דורשת כישרון קופירייטינג, אלא גם את היכולת ליצור מבנה שניתן לשנות אותו בכל כלי הרכב באופן עקבי. במהלך השנים, עזרתי ללקוחות רבים לרענן את החומרים השיווקיים שלהם כדי לשקף מסר ברור, משכנע ועקבי, שהסתיים בכלי האחד הדרוש כדי ליישם מחדש את התוכן שלהם לחומרים חדשים באופן עקבי ויעיל – מפרט התוכן. האמת היא, אילוף חיית התוכן אמנם דורש מעט שומן מרפקים בהתחלה, אבל זה יכול להיות קל יותר כאשר אתה משתמש בשלבים הבאים:

  • בדוק את החומרים שלך. תחילה עיין בכל חומרי השיווק של החברה שלך – דיוור ישיר, חוברות, אתר אינטרנט, הודעות לעיתונות, ערכת מדיה וכו’ – ובצע ביקורת. שים לב באיזה תוכן נעשה שימוש, את חוסר העקביות שאתה מוצא ואת הפערים של התוכן שעשויים להיות פשוט חסרים או לא מדויקים בכל חלק.
  • זהה “תוכן שניתן לשימוש חוזר”. לאחר שתסיים את הביקורת שלך, כעת אתה אמור להיות מסוגל לזהות או ליצור את התוכן שייועד מחדש בכל כלי הרכב למפרט תוכן. אני ממליץ לך לתעד את המפרט שלך ב-Word, מכיוון שקל להעתיק ולהדביק ממנו בכל סוגי יישומי העיצוב. לכל הפחות, מפרט התוכן שלך צריך לכלול את החברה ואת מיצוב המוצר שלך (בגרסאות של 25, 50 ו-100 מילים), סיפור המותג (הרקע שלך איך הגעת), זהות המותג (לוגו, תגיות וכו’). ופרטי התקשרות. אלמנטים אלה צריכים להיות נוכחים בכל יצירה של תקשורת שיווקית. הקפד לאחסן את מפרט התוכן במקום שבו כל מי שמוטל על יצירת תוכן יכול לאתר אותו ולהשתמש בו.
  • גלגל את התוכן שלך. השלב האחרון הוא לקחת את התוכן ממפרט התוכן שלך ולגלגל אותו לכל אחד מהחלקים השיווקיים הקיימים שלך, תוך הקפדה רבה לוודא שכל עריכה שתבצע בתהליך תשתקף במפרט הראשי.

כעת, לאחר שיש לך מבנה לתוכן השיווקי שלך, אתה יכול לצרף במהירות עותק עבור יצירות חדשות ולהבטיח שהקטעים השיווקיים שלך יעבדו בצורה חזקה יותר יחד כמערכת.

במהלך תהליך זה, אתה עשוי לגלות שהמסרים של החברה שלך אינם רלוונטיים יותר ויש לרענן לפני שתתקדם. אם זה המקרה, אתם רבים רוצים לשכור משאב חיצוני שיעזור לכם לפתח את העקביות הדרושה לכם. צד שלישי מביא נקודת מבט חיצונית ואובייקטיביות החיונית ליצירת מסרים ברורים ומשכנעים לכל סוגי הקהלים.

עם גישה מקיפה ליצירת תוכן וביצוע, אתה יכול להפעיל את כוח החזרה עבור החברה שלך. יצירת מפרט תוכן מאפשרת לך ליצור באופן חסכוני הודעות שיווקיות עקביות ומבטיחה שהצוות שלך יכול להשתמש בו ביעילות בכל פעם.Source by Shannon Kavanaugh

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved