Hit enter after type your search item

טיפים להקמת בלוג עסק חיצוני משלך

/
/
/
209 Views

הקמת בלוג לעסק שלך מציעה יתרונות רבים לכל סוגי החברות. בלוג לעסק שלך יכול לעזור לבסס מוניטין טוב יותר של המותג שלך, כמו גם לקדם מודעות לגבי העסק שלך. א בלוג חיצוני, עם זאת, יכול להשיג זאת ועוד. סוגים אלה של בלוגים מסייעים להגדיל את כמות המבקרים באתר שלך באמצעות שיווק תוכן בעל ערך ואופטימיזציה טובה יותר למנועי חיפוש (SEO).

לפני שנתלהב מדי מהיתרונות של בלוגים חיצוניים, בואו נבחן את היסודות של מה שבאמת מהווה “בלוג עסקי חיצוני”.

בלוגים עסקיים חיצוניים: מוגדר

בלוג חיצוני הוא אתר פרסום תוכן שהוא דומיין נפרד מהאתר בפועל של עסק. כאשר בלוג פנימי הוא חלק מתחום האתר (“http://www.yourbusiness.com/yourblog”), בלוגים חיצוניים הם הישות שלהם (“http://www.yourblog.com”).

בלוגים לעסקים מכוונים לעתים קרובות לנישה או נושא ספציפי המתייחס לחברה בדרך כלשהי. בנוסף, כמה בלוגים עסקיים חיצוניים אף נועדו לכלול אלמנטים מותגיים דומים של העסק. ישנן דרכים רבות לפתוח בלוג חיצוני לעסק שלך, אבל מה שבאמת חשוב כמעט לכל סוג של בלוג הוא התמקדות ברורה מאוד שלוכדת את האינטרסים של קהל ממוקד מאוד.

התמקד בנושא הבלוג שלך

רוב הבלוגים הרחבים המכסים נושאים רבים ושונים אינם מצליחים לשמור על קהל קוראים עקבי ומעקב נאמן. זה מסמל את החשיבות באמת לגלף נישה עבור הבלוג שלך וממש לצמצם את הנושא הכולל של תוכן הבלוג.

לדוגמה, אם משרד עורכי דין מפתח בלוג לעיסוקו המשפטי, הנושא צריך להתמקד בתחום משפט מסוים. בהקשר משפטי, אפשר לקחת מושג זה לקיצוניות גדולה, שכן משרד עורכי דין לעסקים יכול ליצור בלוג המיועד אך ורק לליטיגציה של פשיטת רגל או חוק זכויות נושה.

המפתח הוא להבין את אופי קהל היעד ואת סוג התוכן שהם מוצאים ערך בקריאה. לפני פתיחת כל סוג של בלוג, קח קצת זמן לקלוט את מי ומה התוכן ידגיש. האם קהל היעד נראה מספיק גדול? האם ניתן לייצר תוכן בעל ערך שיגרום לעניין? האם הרעיון מאחורי הבלוג מציע ערך בר קיימא?

טיפ כללי שכדאי לזכור לפני שמתחילים הוא צור תמיד בלוג עם מטרה ופרסם רק תוכן המציע ערך.

פיתוח יעדים לבלוג שלך

לכל בלוגים, פנימיים וחיצוניים, צריכה להיות מטרה. אחת המטרות הנפוצות ביותר לבלוגים עסקיים היא למשוך קוראים רלוונטיים (עם תוכן משכנע) ולהעביר אותם לקוראים לאתר העסק. פרקטיקה זו ידועה בשם שיווק באמצעות תוכן, והיא עוזרת לבסס אמינות ואמון בעסק כך שהקוראים יגיבו בצורה חיובית יותר כאשר יחשבו על החברה כפתרון לצרכיהם.

מטרה נפוצה נוספת לבלוגים עסקיים חיצוניים מתמקדת בשיטות של אופטימיזציה למנועי חיפוש. הצלחת קמפיין קידום אתרים תלויה לרוב בפופולריות והאמינות של אתר אינטרנט. כאן הבלוג העסקי החיצוני יכול לעזור.

ב- SEO, קישורים המפנים לאתר הם כמו הצבעות פופולריות. אתר מותאם היטב עם קישורים איכותיים המפנים לדפי האינטרנט שלו יזוהה לרוב כפופולרי בקרב מנועי החיפוש, ובכך ראוי לדירוג גבוה יותר. בניית קישורים מבלוג חיצוני היא אחת הטכניקות הקלות והיעילות ביותר לייצר “פופולריות של קישורים” עבור קידום אתרים ולהשיג דירוגים גבוהים יותר בתוצאות מנועי החיפוש.

בלוג לעסק יכול לשמש גם כלי מוצק למיתוג ולבניית מודעות רבה יותר בשוק. רעיון זה עולה בקנה אחד עם שיווק באמצעות תוכן; אולם ההבדל הוא בעל פחות קריאה לפעולה ויותר אינטראקציה. בניגוד לבלוגים ממוקדי שיווק המבקשים ליידע ולהפנות את הקוראים לפעולה, בלוגים למיתוג יכולים להיות נסיגה מהנה עבור משתמשי האינטרנט תוך שהם מציעים תוכן יצירתי ומאיר עיניים.

בלוג, אחי

בעת פיתוח בלוג לעסק שלך, אל תפחד לנצל קצת יצירתיות והנאה. אם אתה באמת מתלהב מהמקצוע שלך, תאהב לנהל את הבלוג שלך ולשתף רעיונות ומידע עם הקוראים שלך. רק זכור לבנות את הבלוג שלך במטרה (ועם מטרות,) ולשמור על התוכן שלך טרי, בעל ערך וממוקד בנישה שלך.Source by Tyler Tafelsky

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved