Hit enter after type your search item

התוכן הוא המלך אז מהי המלכה?

/
/
/
298 Views

אמירה המשמשת לעתים קרובות בשיווק באינטרנט היא “התוכן הוא המלך” המתייחסת למה שיש לך, דפי האינטרנט שלך הם הקובעים את ההצלחה או הכישלון שלהם. לתוכן נהדר יש את היכולת לזרז את התנועה של העסקים שלך דרך הגג ולהפוך את הבעלים לסנסציית האינטרנט הגדולה הבאה של “מיליון דולר”. אז התוכן הוא המלך אז מי או מה זה המלכות.

אני בטוח שבטח שמעת את האמירה מאחורי כל גבר עשיר או חזק הוא אישה טובה. ובכן, זה אותו דבר עם תוכן נהדר מאחוריו, חייב להיות אופטימיזציה טובה למנועי חיפוש ובניית קישורים, אחרת אף אחד לא ימצא את התוכן שלך. אופטימיזציה של גורמי הדף של תוכן האינטרנט שלך ויצירת מבני קישור פנימיים וחיצוניים נכונים הם כמעט בוודאות הדבר החשוב ביותר לאחר יצירת תוכן נהדר.

אז אני מניח שגם אתה בטח חושב בעצמך “מה הופך תוכן נהדר?” ובכן שמע כמה מהרעיונות שלנו לגבי תוכן מטורף.

1. מידע בזמן “בדיוק בזמן” שגורם למשתמש לחשוב שזה הגיע בזמן המושלם עבורי, זה רק הרצון שחיפשתי.

2. תשובות ל-10-15 השאלות המובילות שלקוחותיך ולקוחותיך שואלים אותך באופן שגרתי. תחשוב שאתה סוג של שאלות שאנשים שואלים כל הזמן לפני שהם קונים, או התנגדויות שמונעות מהם לקנות ואז הפוך את זה לתוכן באתר שלך. אם תעשה מחקר בסיסי של מילות מפתח לגבי מה אנשים מחפשים כדי לקנות את המוצר והשירות שלך ותבצע אופטימיזציה של הדפים שלך עבור מילות המפתח האלה עם התוכן הנהדר הזה.

3. תוכן ראוי ל-Buzz – אין דבר יעיל יותר מלהיות הראשון לדווח על חדשות מרגשות או התפתחות ראויה לחדשות. כך נבנו חברות מדיה גדולות לחברות של מיליארד דולר, מוצאות משהו מרגש לדווח ואז צור בלוג וספר לאנשים.

4. תוכן אישי ורגשי – רוב האתרים והעסקים שמים על פני אתר אינטרנט הדומות לחומת ברלין, אין רגש או ניסיון להתייחס לקורא בכלל. ליצור משיכה רגשית על ידי שימוש בביטויים בדיוק כמו “הייתי בדיוק כמוך פעם” או “אם אתה כמוני אתה…” כדי לגרום לזה למשוך את האדם כפרט.

5. משהו שפשוט צריך לספר עליו לכולם. אני זוכר שעשיתי שיווק כחלק מהתואר שלי ונהגו לומר שאנשים מדברים יותר על חווית לקוח גרועה מאשר על טובה. לפעמים זה יעיל להשתמש בחוויה שלילית שעבר מישהו לפני שהגיע אליך וכיצד עזרת לשנות אותה. או שאתה יכול למצוא משהו כל כך משעשע או מעניין שכולם יצטרכו מיד ללכת לספר לכל החברים והקרובים שלהם.

6. השתמש בכוח המחסור וקווה לפנות ללקוח שלך. אלו הם כנראה שניים מכלי המכירה היעילים ביותר וחברות משתמשות בהם שוב ושוב כי הם עובדים. אני מקווה שאתה משתמש בנוסחה הזו בעסק האינטרנט שלך כדי ליצור איתו תוכן נהדר. הצלחנו מאוד ביצירת תוכן שובה לב עבור אתרי האינטרנט שלנו ואתרי הלקוחות שלנו. אחד הדברים החשובים שהבנו בשלב מוקדם הוא שחשוב לבצע מיקור חוץ של תוכן שכן כתיבת מאמרים באתר האינטרנט שלך ולקדם את העסק שלך שבוע אחר שבוע הופכת לעייפה ביותר.

הצלחנו למצוא כותבי תוכן איכותיים במיוחד בסביבות $10-$15 דולר לכל מאמר של 500 מילים ולפעמים במחיר נמוך של $5 למאמר. למרות שיש שפע של כותבי תוכן באינטרנט, מעט מאוד מהם יוצרים תוכן נהדר בסגנון שהוזכר לעיל. אני חושב שחשוב שתוכל ליצור את התוכן הנהדר הזה כפי שאני יודע ששמעת אותו לפני “Content is King”.

אז הנה כמה דברים שאתה צריך לדעת כדי לזהות כישרון גדול לכתיבת תוכן:

– איפה לחפש: פורומים ואתרי מיקור חוץ

– אתה צריך לראות כמה דוגמאות טובות לעבודות שלהם

– אתה צריך לתת להם ניסיון של 5 או 10 מאמרים כדי לבדוק אותם, במקרה הגרוע תצטרך פשוט לשכתב אותם קצת.

– בחר כותבים שעובדים עם העסקים שלך, כך שאתה כל הזמן מספק תוכן חדש ורענן למשתמשים שלך.Source by Peter J Laurent

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved