Hit enter after type your search item

הפעלה פשוטה לקידוד HTML

/
/
/
197 Views

הדבר הבסיסי הראשון שאתה צריך ללמוד על קידוד HTML הוא פשוט זה, אם אתה מתוסכל תסתלק. גיליתי שהרבה פעמים ב-5 השנים האחרונות של קידוד שאם אני פשוט אלך ואחזור חמש או אפילו עשר דקות מאוחר יותר רענן אז לעתים קרובות תראה את הפתרון צץ ממש מולך. היו סבלניים עם הפרויקט שלכם, לא תגיעו במהירות למהר ב-HTML או כל סוג אחר של עמוד/אתר שאתם בונים. כן, אתה יכול פשוט להשתמש באחת מהתוכנות האלה שיוצרת אוטומטית את כל הקוד שלך עבורך עם ממשקי הגרירה והשחרור היפים. אבל בואו נודה באמת, לפעמים קל יותר לנהוג במכונית אם מבינים מה יש מתחת למכסה המנוע. אם אתה כמוני ומאוד סקרן לגבי איך דברים עובדים אז בואו נתחיל עם הפרויקט הפשוט הזה

ראשית תזדקק לדברים הבאים עבור המדריך שלי – פנקס רשימות שנמצא תחת התחל > תוכניות > עזרים ודפדפן אינטרנט כמו Mozilla Firefox, Internet Explorer או Google Chrome ומערכת הפעלה Windows. רוב הסיכויים שאם אתה קורא את זה כבר יש לך דפדפן אינטרנט.

שלב ראשון של המדריך שלך הוא שאתה הולך לרצות ליצור תיקיה במקום נגיש בקלות עבור הפרויקט שלך. אני מעדיף את שלי מתחת לשורש הכונן הראשי או אחסון הנתונים שלי. דוגמה תהיה מתחת ל-C: צור תיקיה בשם “html” ופתח אותה. כאשר אתה בתיקייה פשוט לחץ לחיצה ימנית במקום הריק ועבור אל חדש > מסמך טקסט. פתח את מסמך הטקסט החדש שלך ונתחיל. כמו כן, בזמן שאתה עובר על המדריך הזה ואתה מקליד את הדוגמאות שלך, אל תשאיר רווחים בתגים שלך. פשוט עשיתי את זה כדי שתוכל לראות את זה יותר קל. אז זה יהיה פחות מסמל ללא רווח ביניהם.

ראשית אתה הולך לרצות לפתוח את דף ה-html שלך באמצעות כך כל דפדפן שאתה פותח את הקובץ איתו יידע אוטומטית שהוא צריך לקרוא אותו בפורמט HTML. שנית תצטרך ליצור את מה שאנחנו אוהבים לקרוא ‘גוף’ של הדף שלך. פתח אותו עם ה”” הזה עכשיו כל מה שאתה מקליד באזור זה יוצג בדף שלך. עכשיו אמור להיות לך משהו שנראה בערך כך:

הבנת? מושלם! עכשיו הצעד הבא שלך הוא לומר משהו בדף האינטרנט החדש שלך. בוא ננסה את ההמתנה הישנה בקידוד “Hello World”, אבל אנחנו לא רוצים שרק טקסט בגודל רגיל יהיה בעמוד, אנחנו רוצים להפוך אותו לגדול יותר וברור יותר. לשם כך אנו יוצרים מה שנקרא תג “Header”.

זה מאוד פשוט ונראה כך. יש גם אחרים h2 h3 שהופכים את הכותרת לקטן יותר ופחות בולטת. יסתדר מצוין למטרותיך. אז מה שאנחנו צריכים לעשות זה לצרף את Hello World בתוך התג זה ייראה ככה Hello World עכשיו האם אתה רואה את הדברים הבאים

שלום עולם

אם יש לך את זה בואו נמשיך. כעת אנו הולכים לעשות פסקה באמצעות התג. זה יהיה מאוד שימושי ביצירת פסקאות פשוטות תוך כדי תנועה. בואו ננסה את זה עכשיו פסקה שלא אומרת כלום שוב נסגור את הפסקה באמצעות כך הדפדפן יודע שהפסקה הסתיימה. עכשיו אמור להיות לך את זה:

שלום עולם

פסקה שלא אומרת כלום

אוקיי, עכשיו אנחנו קרובים לסיום! כעת נסגור את גוף העמוד ונסגור את תגית ה-HTML באמצעות התגיות הבאות, וצריך לסגור את הגוף תחילה וצריך לסגור את תגית ה-HTML LAST. כך הדפדפן יודע להפסיק לקרוא את השפה. כעת אמור להיות לנו מוצר שנראה כך:

שלום עולם

פסקה שלא אומרת כלום

עכשיו כדי לשמור ולצפות בדף האינטרנט הראשון שלך! עבור אל אפשרות הקובץ בתפריט פנקס הרשימות ולחץ על “שמור בשם” השלב הבא הוא חיוני, שנה את התיבה הנפתחת ל”כל הקבצים”. כעת תן שם למסמך ה-HTML שלך “index.html”, הקפד להסיר את החלק.txt אם הוא עדיין קיים. הקפד לשמור את הקובץ בתיקייה שיצרת. לאחר מכן סגור את פנקס הרשימות ולחץ פעמיים על הקובץ index.html שלך. כעת הוא אמור להיפתח בדפדפן האינטרנט המוגדר כברירת מחדל ותוכל לצפות בדף האינטרנט הראשון שלך!Source by Odwraca L Curtis

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved