Hit enter after type your search item

הטיפים הטובים ביותר לקידום אתרים מאולתרים ליישום בשנת 2021

/
/
/
191 Views

עם יותר מ-3.5 מיליארד חיפושים בגוגל ביום, תצטרך לפעול לפי הכללים של גוגל כדי לדרג מספיק גבוה כדי שמבקרים פוטנציאליים יתקלו בתוכן שלך. שיפור מאמצי האופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שאתה עושה שימוש מלא בתוכן שלך.

ארגונים צריכים דרך להעריך ולהציג את פעילויות ה-SEO שלהם בסביבה מונעת נתונים של ימינו כדי להישאר בחזית. כדי להשיג זאת, 73% מהמשווקים משתמשים בכלי SEO כדי לחדד את התוכן שלהם ולשפר את דירוג התוכן של גוגל. אתה יכול להגדיל את ההסתברות להשיג תעבורה אורגנית לאתר על ידי הכנסת שינויים קטנים בתוכן האתר שלך.

מאמר זה יתמקד באסטרטגיות לקידום אתרים טוב יותר שיוכלו לעזור לך לדרג גבוה יותר ב-Google בשנת 2021. בשנה החדשה, הוא יפרק את חברות ה-SEO הטובות ביותר לעסקים קטנים ויבהיר כמה אסטרטגיות לשיפור קידום אתרים.

מעקב עם תוכנית שעובדת עם מנועי חיפוש

הבנת גוגל אנליטיקס היא הצעד הטוב ביותר שתוכלו לעשות בשיפור ה-SEO שלכם בשנת 2021. גוגל אנליטיקס הוא כלי מועיל להבנת האתר שלכם, כך שתוכלו לקבל החלטות נכונות על סמך תוצאות. לא רק סטטיסטיקה יכולה לעזור לך להבין איך אתה מדרג, אלא גם את הקהל שלך, כך שניתן יהיה ליצור עבורו תוכן טוב יותר.

גוגל אנליטיקס יכול להיות כלי נפלא לאורך זמן למיקוד טוב יותר ללקוחות. חלק מהאינדיקטורים שאתה יכול ללמוד מהמבקרים באתר שלך כוללים:

באילו דפדפנים הם משתמשים

Google Analytics ייתן לך תובנות עוצמתיות לגבי הדפדפנים שהלקוחות שלך משתמשים בהם. על ידי התמקדות בעיצוב אתרים בדפדפנים הנפוצים ביותר, תאפשר לך לשפר את החוויה שלהם.

המכשירים ששימשו לביקור באתר שלך

בדומה להכרת הדפדפנים שהלקוחות שלך משתמשים בהם, לדעת באילו מכשירים הם משתמשים יכולה להיות מועילה. ישנם יותר משתמשי אינטרנט בדפים אלה מאשר משתמשים במחשב שולחני או להיפך. הבנת המדדים של האתר שלך תאפשר לך לפתח תוכן מותאם אישית לגודל המסך שנמצא בשימוש הנפוץ ביותר, ולשפר את חווית המשתמש.

הבן את המתחרים שלך

גוגל אנליטיקס מספק גם תובנות לגבי תנועה מיריבים. כשאתה קובע כיצד להגביר את התוכן שלך ולעלות על יריבים, ידע זה יכול להיות שימושי.

רענן את האתר בחומר חדש

יש דבר אחד במשותף עם משווקי תוכן שיוצרים תוכן בדירוג גבוה. הם מספקים לקוראים נושאי תוכן מרתקים. מנהלי שיווק מצליחים עוקבים אחר דפוסים ודיונים כדי ליצור סיעור מוחות על רעיונות תוכן. זה מבטיח שבשלב מסוים תצטרך לבקר מחדש בתוכן בעל ביצועים נמוכים.

שקול איזה סוג של תוכן יהדהד עם הקהל שלך בעת עיצוב אסטרטגיית שיווק התוכן שלך. משם אתה יכול לנתח אילו כותרות ייטיבו עם הנושא הזה והאם תוכל להקים כמה נושאי קדם.

משווקי תוכן רבים רואים במפות חשיבה שימושיות. שימוש במפת חשיבה עבור אנשים חזותיים יעזור לך להציג את כל הרעיונות לנושא העתידי שלך. זה יאפשר לך ליצור נושאים גדולים יותר שניתן לבנות אותם בפריטים דומים וקטנים יותר. הדמיה של תוכנית התוכן שלך יכולה לעזור לך לתפוס אותה לחלוטין לפעמים.

ודא שאתה יוצר את התוכן שלך סביב מילות מפתח

מחקר מילות מפתח לא רק עובד עבור התוכן שלך ועוזר לפתח את המסגרת של היצירה שלך, אלא הוא גם מאפשר לך להבין מה הקהל שלך רוצה לקרוא. אתה יכול לעזור לבנות אסטרטגיית תוכן כדי להגביר את SEO על ידי הבנת מילות המפתח הטובות ביותר עבור קהל היעד וסוג התוכן שלך.

כתיבה ידידותית לגוגל תלויה בכך שיוכח איזון בין מילות מפתח לשפה יומיומית. זה מרמז שהוא צריך להיות כתוב בצורה כזו שהתוכן שלך יזרום באופן טבעי. בתוכן שלך, מילות מפתח צריכות לעלות באופן טבעי כדי שלא תצטרך למלא את התוכן שלך ברגע האחרון.

קיימת אפשרות לכלי הקסם של מילות המפתח שבה תוכל לחפש מילות מפתח קשורות למילת המפתח הראשית שלך. כדי לעזור לך לזהות אם זה משהו שתרצה להוסיף לתוכן שלך. תוכלו לראות עד כמה מילת מפתח קשורה ונפח החיפוש שלה. אתה יכול לדבר עם סוכנות ה-SEO שלך ויכול לבצע שינויים קטנים כדי לשפר את דירוג ה-SEO שלך בהדרגה.

הרחב את הקישור האחורי של תיק ההשקעות שלך

גם אם תעקבו אחר כל הטיפים הקשורים לקידום אתרים טכני בעמוד, העמוד הראשי של גוגל עדיין לא יוכח. חלק גדול מ-SEO עוסק בקישורים נכנסים והאם אתרים בעלי סמכות גבוהה מייצרים קישורים נכנסים.

הגיוון בקישורים נכנסים יכול להגיע משני מקורות, במיוחד:

סוג קישור נכנס

באופן כללי, dofollow או nofollow יהיו הקישור הבא שלך, כאשר dofollow נושא יותר משקל.

אתר שבו מקור הקישור

לדוגמה, אם אתה מקדם את התוכן שלך ומכוון לבעלי אתרים להריץ סיפור, המקור של הקישור הבא שלך יהיה האתר שמקשר חזרה לתוכן שלך.

תיק מגוון של קישורים נכנסים מאותת לגוגל שהאתר שלך הוא מקור סמכותי. כמו כן שאתה יוצר קישורים באופן טבעי לעומת הסתמכות על כלים אוטומטיים או טקטיקות דואר זבל אחרות.

השתמש בתגיות כותרת מתאימות

אתה רוצה להיות מודע לאופן שבו אתה מארגן את התוכן בדף בזמן יצירת תוכן. עם הפרטים הרלוונטיים ביותר בראש העמוד, לכל עמוד צריך להיות תוכן מסודר בצורה הגיונית. מחקרים הבחינו כי 80% מהקוראים מבלים חלק ניכר מזמנם בראש העמוד ומסתכלים על התוכן.

עם זאת, גוגל אינה מצרפת את המשמעות באופן בלעדי למה שנמצא בראש הרשימה. כדי לראות אם הוא מקיף, הם מסתכלים על המאמר בכללותו. אז עם זה בחשבון, ייתכן שתצטרך להשקיע קצת מאמץ באופן שבו הדף פרוס.

שקול להוסיף קישורי קפיצה לראש הדף שלך כדי להפיק את המרב ממילות המפתח שאליהן אתה ממקד. זה לא רק יוצר חווית משתמש מהנה יותר, אלא הוא גם מעודד אותך להשתמש בתגי הכותרת שלך כדי ללכת אחרי Google לאסוף מידע מדוגמה בדרכים חדשניות יותר.

סיכום

מנועי חיפוש עובדים שעות נוספות כדי לרשום את מיליארדי האתרים באינטרנט בגלל התוכן שנוצר ומשוחרר במהירות. צור קשר עם סוכנות ודון כיצד תוכל לשפר את הדירוג שלך.

חוץ מזה, אתה יכול לשפר את SEO באתר שלך ולהתחיל לדרג גבוה יותר בגוגל על ​​ידי שימוש בכלים לבחינת גורמים קריטיים שמשפיעים עליו, כמו מהירות טעינה, בעיות תוכן, מטא תגים, קישורים וסריקה.Source by Billy M Harris

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved