Hit enter after type your search item

דרכים גאוניות לפתח רשימת דוא”ל של Optin שעומדת מעל ההמון

/
/
/
191 Views

דרכים גאוניות לפתח רשימת דוא”ל של Optin שעומדת מעל ההמון

עם הרבה דואר אלקטרוני להצטרפות מסופקים שם בחוץ, אתה נדרש להתחבר כדי למשוך לקוחות. כאשר הם מאשרים למעלה, הקרס עשוי להיות מוטיבציה ייחודית המבקרים באתר האינטרנט יכולים להפיק תועלת ממנו.

הנה שלושה מושגים שאתה יכול להשתמש בהם עבור אתרי האינטרנט שלך או להשתמש בהם כרעיונות כדי להשיג אותך בהנחה קצת מעבר לחבילה:

— בניית רשימת דוא”ל של Optin על ידי יצירת אתר או מדור פרטיים רק לחברים–.

1). צור אתר בודד ובקש מאנשים להירשם כדי לפרוץ נגישות מהירה.

אתה יכול לטעון, “הירשם ל-e-zine שלנו בחינם, כמו גם לקבל גישה חינם לאתר ההרשמה שלנו!” בנוסף, אתה יכול לבחור לקבל מהם שם משתמש וסיסמה בכל פעם שהם רוצים לבקר, או שאתה יכול להציע קישור אינטרנט לאתר בדוא”ל קבלת הפנים שלך.

אתר האינטרנט שלך לחברים בלבד יכול להיות זעיר או ענק כמו שאתה מעדיף. כמו גם שאתה יכול לעקוב כדי לאפשר להם להבין לגבי עדכונים, מוצרים חדשים שהם יכולים לחשוב עליהם, את המידע העדכני במגזר שלך, וכן הלאה – בניית רשימת דוא”ל של Optin על ידי מתן אפשרות למנויים בחינם, מוחשית מתנה–.

במקום לתת ספר דיגיטלי בחינם (או צרור שלם) כמו רוב כולם, דאג לספק למבקרים באתר שלך משהו שהם יכולים לשמור בידיהם אם הם מספקים לך את פרטי השיחה שלהם.

אתה יכול לטעון, “הירשם היום וקבל את הרשומה החדשה שלנו שנשלחה אליך בדואר תוך שימוש במחלקה ראשונה.” לדוגמה, תוכל לפרסם את הרשומה שלך על גבי גיליונות נייר נפוצים בגודל 8 על 11, לקפל אותו, להניח אותו בתוך מעטפה, וכן לשלוח אותו בדואר.

או שאתה יכול להשתמש בחוברת טיפים וגם לשלוח אותה ללקוחות חדשים לגמרי.

או שאתה יכול להקים את התקליטור שלך מלא במידע המכוון לכיוון השוק שלך וגם לשלוח את זה בדואר. לחלופין, אם יש לך אספקה ​​סיטונאית של פריט של תשוקה לצרכנים שלך, אתה יכול לשלוח אחד לכל לקוח חדש לגמרי. החשיבה היצירתית שלך מגבילה את ההזדמנויות.

הזדמנויות מעקב מורכבות מהצעות הרשמה שתקבלו.

מידע בנישה הספציפית שלך, המלצות על פריטים או שיעורי ריבית שונים אחרים, אתרים מחוברים וכן הלאה. בניית רשימת דוא”ל של Optin באמצעות תחרות או הגרלות–.

הגדר תחרות חינם או ציור באתר שלך שבו אנשים חייבים לספק את פרטי השיחה שלהם, כולל כתובת הדואר האלקטרוני שלהם, כדי להיכנס. הפוך את התגמול למשהו ששוק הנישה הספציפי שלך בהחלט יקבל שיעור ריבית. אחרת, הם לעולם לא יתכוונו להיכנס לזה.

אם יש לך כעת e-zine פועל, אתה יכול להשתמש בגישה האוטומטית ללא תשלום עבור לקוחות חדשים. אתה יכול לציין, “הירשם לניוזלטר האלקטרוני החינמי שלנו וקבל גישה אוטומטית ישירות לתחרות שלנו.” כמובן, גם אתה תרצה להיות מורכב מצרכנים קיימים רטרואקטיבית.

אתה יכול להציג את האלוף/ים בסוף, בנוסף לשליחת כל חדשות תחרות או הצהרות חדשות. או שאתה יכול להפוך את זה לתחרות ישירה, שבה אתה מפזר את אותה נקודה לאדם מיוחס אחד (או אפילו יותר) מדי חודש. בדרך זו, תמשוך עסקאות גדולות של צרכנים שיישארו ברישום שלך.

אתה יכול לחשוף מוצרי נישה ספציפיים כדי להתפזר עם ירידה בספקים או סוחרים. או שאתה יכול לייצר אותו בעצמך. בין הגישות המועדפות עלי הוא פיתוח CD-ROM עם סקירה כללית או שיא (או לרוב הרבה) ששוק הנישה הספציפי שלי ימצא ללא ספק מעניין.

שוב, אתה יכול לעקוב אחר המלצות, הודעות, מידע, הצהרות על דברים חדשים, או רק הצהרה של כל מנצח חודשי קבוע.

3). יצירת רישום דואר אלקטרוני להצטרפות אינה מרובת.

כמו גם עם e-zines וגם עלונים אלקטרוניים מרווים את האינטרנט יום אחר יום, אתה קורא לספק משהו קצת שונה כדי לגרום להם לרצות להירשם משלך.

עם הרבה אפשרויות דואר אלקטרוני שומר על הדעת, אתה צריך לייצר וו למשוך את הצרכנים. לדוגמה, אתה יכול לבחור שהם יקבלו שם משתמש וגם סיסמה בכל פעם שהם רוצים להיכנס, או שאתה יכול לתת קישור אינטרנט לאתר באימייל קבלת הפנים שלך.

בנוסף, אתה יכול לעקוב כדי לאפשר להם לזהות עדכונים, פריטים חדשים שהם יכולים לחשוב עליהם, המידע העדכני ביותר בשוק שלך ועוד – בניית רשימת דוא”ל של Optin על ידי הענקת מתנה מוחשית למנויים בחינם- -.

ערכו תחרות או ציור ללא עלות באתר שלכם, שם הם צריכים להציע את פרטי השיחה שלהם, כולל כתובת הדואר האלקטרוני שלהם. יצירת רשימת תיוג דואר אלקטרוני היא לא רבים.Source by Simon Edvin Rasmussen

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved