Hit enter after type your search item

בלוגים פשוטים – 3 שלבים ליצירת בלוג קטלני

/
/
/
248 Views

בלוגים הפכו לאחד הכלים היעילים ביותר להגדלת עסק ביתי של MLM/שיווק רשתות. בעוד שקיימים כיום אלפי ואלפי בלוגים באינטרנט, מעטים המשווקים מבינים כיצד ליצור ולטפח ביעילות בלוג שיוביל ללקוחות פוטנציאליים ומכירות חדשות עבור העסק שלהם. עם זה בחשבון, אני נותן לך את 3 השלבים ליצירת בלוג רוצח.

שלב 1: הבן עם מי אתה מדבר

זו אחת הטעויות הגדולות ביותר של בלוגר חדש. הכל מסתכם בזה — הבינו למי אתם מנסים להגיע, ואל תנסו לדבר עם כולם. זה יכול להיות קצת אתגר. אם תהפוך את תוכן הבלוג שלך רחב מדי (לדוגמה, כל מי שמתעניין ב-MLM) הוא ילך בקרוב לאיבוד בין אלפי בלוגים אחרים באותו נושא.

אם אתה מתמקד בבלוג שלך צר מדי, ייתכן שלא תהיה מספיק תנועה (מבקרים) כדי שזה יהיה שווה את הזמן שלך. כתיבת בלוג המכוון לבעלי עסקים ביתיים פוטנציאליים בעיירה זעירה וכפרית בניו אינגלנד לעולם לא תיתן לך מספיק תנועה כדי להעלות את הבלוג שלך לדרך. בעצם, היית כותב כדי לשמוע את עצמך מדבר.

השורה התחתונה — מצא נישה צרה מספיק כדי להגביל את התחרות שלך אבל לא כל כך מוגבלת שלבלוג שלך לעולם לא יהיה סיכוי.

הנה דוגמה מהחיים האמיתיים. זה הסיפור של היסטוריית הבלוגים שלנו וכיצד נפלנו באותה המלכודת בדיוק;

כאשר התחלנו את הבלוג שלנו לראשונה, ה”מטרות” שלנו היו כל מי שמתעניין בשיווק ברשת ובאינטרנט. וואו! לא מאוד ממוקד, נכון? התוצאות שלנו היו בינוניות במקרה הטוב, עם תנועה מוגבלת ומעט מאוד לידים שנוצרו עבור העסק שלנו.

לאחר שדפקנו את הראש בקיר במשך כמה חודשים, עד מהרה הבנו את הבעיה שלנו והחלטנו לצמצם את הפוקוס של הבלוג שלנו בצורה ניכרת. אנחנו לא מכוונים למשווקי רשת נוכחיים שמנסים לבנות את העסק שלהם עם מגבלות זמן קיצוניות, כגון עבודה במשרה מלאה, בעלות על עסק לבנים או טיט, או להיות אמא או אבא עסוקים מאוד.

אנו מראים לקוראים הנאמנים שלנו כיצד הם יכולים למנף ביעילות את הזמן, הכסף והמשאבים שלהם כדי להפיק את מירב הפרודוקטיביות מכל דקה שהם מבלים בעסק שלהם. התוצאות היו מדהימות. התנועה שלנו זינקה ואנו מייצרים מספר לידים ביום לעסק שלנו.

ואנחנו עדיין גדלים.

שלב 2: מצא את הקול שלך

אחת הסיבות שהבלוג שלנו כל כך יעיל היא שהוא מדבר לאנשים שהם בדיוק כמונו. אנחנו עובדים 50-60 שעות שבועיות ויש לנו 4 ילדים בגילאי הקולג’ שמעסיקים אותנו יותר ממה שחשבנו שאפשר. ידענו שנצטרך להיות ממש טובים במינוף המשאבים שלנו עבור העסק שלנו, או שנלך בטן תוך זמן קצר.

הבלוג שלנו עובד כי הקוראים שלנו יכולים להתייחס אלינו. הם רואים שאנחנו “הולכים בהליכה” ומוציאים לפועל את כל מה שאנחנו ממליצים. עבדנו קשה כדי לפתח את האמון שלהם והם, בתורם מראים את נאמנותם. זה מצב של win-win.

אם אתה רוצה ליצור בלוג רוצח, עשה אותו עליך, המאבקים שלך, הניצחונות שלך והדרך שלך להצלחה. לאורך כל הדרך תהדהד עם קבוצת אנשים שתחכה בקוצר רוח לכל מה שתכתוב.

שלב 3: צור הצעה שאי אפשר לעמוד בפניה כדי לפוצץ את רשימת המנויים שלך

אתה יכול ליצור בלוג קטלני עם תוכן לא ייאמן, אבל לעולם לא תנצל את מלוא יכולת יצירת הפניות של הבלוג שלך, אלא אם כן תיצור הצעה שתפתה אנשים לספק את פרטי הקשר שלהם כדי ללמוד עוד. אתה מבין, מה שאתה עושה זה להגדיל את רשימת המנויים שלך, והרשימה שלך היא ללא ספק הנכס החשוב ביותר של העסק שלך. אני קורא להצעה הזו שלך “ההצעה שאי אפשר לעמוד בפניה”.

כדי לקבל מידע נוסף על איך ליצור את ההצעה הבלתי ניתנת להתנגדות שלך, אני ממליץ לך לקרוא את ההצעה הבלתי ניתנת להתנגדות, מאת מארק ג’וינר (מייסד Simpleology). זה אחד הספרים שהשפיעו הכי הרבה על הצלחתי כמשווק, ותוכלו לאסוף אותו בפחות מארוחת ערב בדיינר המקומי שלכם. פנה לחנות הספרים המקומית שלך ותפוס את העותק שלך. אל תניח את זה עד שתגבש את ההצעה הבלתי אפשרית לבלוג שלך.

שלושת השלבים האלה – הגדרת קהל היעד שלך, מציאת הקול שלך ויצירת הצעה שאי אפשר לעמוד בפניה – ישמשו כבסיס לבלוג קטלני שיכול לקחת את העסק שלך לגבהים חדשים ולשמש מקור קבוע ויציב לתנועה מקוונת. … הכל בחינם.Source by Dr. Bob Clarke

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved