Hit enter after type your search item

אסטרטגיות שיווק תוכן ליצירת רעיונות לנושאים

/
/
/
196 Views

כל קמפיין SEO תלוי בתוכן. לפיכך, מיותר להסביר את החשיבות של מציאת רעיון התוכן הנכון אפילו לבלוגר מתחיל. אסטרטגיית תוכן נכונה יכולה להפוך כל קמפיין שיווק תוכן למצליח. עובדה גם שהיכולת למצוא רעיונות תוכן יעילים במרווחים קבועים היא משהו שגורם לבלוגרים המצליחים להבדיל מהאחרים.

בלוגים ובלוגרים מצליחים מחפשים לרוב כותבים איכותיים, אבל אף פעם לא באמת חסר להם רעיונות התוכן. היבט זה של הבלוגרים המצליחים גורם לעתים קרובות לאחרים לתהות כיצד הם מצליחים למצוא רעיונות תוכן ייחודיים באופן עקבי. עם זאת, אין מדע טילים מאחורי זה.

כל מה שהם עושים זה לארגן את אסטרטגיית התוכן שלהם מבעוד מועד. בהקשר זה, הם מוצאים את המקורות הנכונים דרכם ניתן ליצור בקלות רעיונות תוכן שונים. משאבים אלה כוללים כלים מסוימים, יחד עם הכישרון או היצירתיות לבחור את הנושא הנכון. אף על פי שאף אחד לא חולק על הסוד הזה, כאן חשפנו על הדרכים היעילות ביותר למצוא את אסטרטגיית התוכן הנכונה עבור מסע הפרסום שלך.

גוגל טרנדס

אם הבלוגים או הבלוגים הם הכוכבים, גוגל היא השמש שלו. כולם מעוניינים להרשים את מנוע החיפוש של גוגל שייקרא כבלוגר מצליח. אנשים, במיוחד הבלוגרים מודאגים מגוגל אדסנס יותר מכל דבר אחר. עם זאת, מומלץ להם לדעת משהו על Google Trend למציאת נושאי תוכן איכותיים.

Google Trend הוא כיום המשאב הגדול והיעיל ביותר למצוא את נושאי התוכן השימושיים. זה יכול לייצר עבורך מגוון עצום של נושאים באמצעות חיפוש פשוט. ליתר דיוק, אלה המעוניינים למצוא את הנושאים הפופולריים, שעל בסיסם הם יכולים להכין תוכן כדי למשוך את תשומת הלב של הקוראים; Google Trend אכן יהיה המקור השימושי ביותר.

החלק הטוב ביותר ב-Google Trend הוא המאפיין הידידותי למשתמש שלו. לדוגמה, אם הבלוג שלך עוסק בנדל”ן, אתה יכול פשוט לחפש “נדל”ן” בשורת החיפוש, ולמצוא את כל מגוון החיפושים המתבצעים על סמך אותו מונח מתחת לסרגל החיפוש. אתה יכול פשוט לבחור כל אחד מאלה כדי לחקור על ההתפתחויות האחרונות שנעשו בו, ולהכין תוכן שימושי עם מידע ייחודי.

ברגע שאתה מקבל את מונחי החיפוש, להיות קל יותר להיות יצירתי המבוסס על אותם כדי ליצור כותרות אטרקטיביות ורעיונות תוכן. דבר אחד שכולם צריכים לשים לב אליו הוא שגוגל לעולם לא בוגדת בפוסט שמכיל מידע ייחודי המבוסס על נושא מגמתי.

כלי מחקר מילות מפתח עבור מסע הפרסום שלך לפיתוח תוכן:

קמפיין שיווק התוכן לא חשוב רק עבור הבלוגרים; זה חשוב באותה מידה למשווקים הדיגיטליים, משווקי שותפים, קמפיינים PPC וכו’. וכל מסעות הפרסום השיווקיים האלה מתחילים במחקר מילות מפתח. מומחי קידום אתרים מקדישים זמן לא מבוטל במחקר על מילות המפתח, כדי למצוא את הטובות ביותר.

היבטים שונים נלקחים בחשבון בעת ​​בחירת מילת מפתח לפתיחת מסע פרסום, החל מרמת התחרות שלה, הפוטנציאל להניע תנועה וכו’. כדי להבין את מילות המפתח הללו, הבלוגרים או הקמפיינים משתמשים לרוב במגוון כלים. ואכן, כלים אלו עוזרים למשתמשים למצוא את מילת המפתח הנכונה. אבל, כדי להפיק את המרב מזה, צריך לגזור את רעיונות התוכן על סמך מילות המפתח האלה או להסתובב סביב אלה.

מעניין לציין שכלים אלה מציעים שאילתות חיפוש הקשורות שונות יחד עם מונחי החיפוש העיקריים. כמו כן, הם ממליצים על מילות המפתח של LSI (אינדקס סמנטי סמוי). מילות מפתח LSI אלו הן מילות המפתח המקבילות למילת המפתח העיקרית שלך, אם כי אינן שם נרדף לאלו. ללא ספק, המלצות כאלה יכולות להיות שימושיות בגילוי הנושאים הנכונים.

לדבר על כלי מחקר מילות המפתח היעילים ביותר בתקופה המודרנית, מלבד Google AdWords, SemRush, Word Tracker ו- Uber Suggest יהיו חלק מההמלצות הטובות. יחד עם מילות מפתח, כלים אלה יכולים להיות שימושיים מנקודת מבט של ניתוח תנועה.

ערבבו את מילות המפתח כדי לגלות רעיונות לנושאים חכמים

כפי שכולם אומרים, לבלוגים אין נוסחה פשוטה. צריך להיות חכם בניסיון לבצע שינויים שונים כדי להקדים את המתחרים. אם מדברים על אסטרטגיית הכנת התוכן, במקום להכין כותרות רק על בסיס מילת מפתח אחת, צריך לשלב בצורה חכמה את מילות המפתח כדי להעלות את הרעיונות המעניינים.

זה עוזר לא רק במציאת נושאים יצירתיים, אלא גם נותן יותר מרחב לגוגל לאינדקס כדי לזהות את האתר שלך. לדוגמה, במקום לחזור על פוסטים המבוססים על ‘סרטים קרובים של 2018’, אפשר ליצור פלט מעורב כמו, ‘סרטים קרובים של 2018 המבוססים על פוליטיקאים’. עדיף שתצליח להתייחס למילות המפתח הארוך, הפוסטים שלך יכולים להיות יעילים.

הגישה הפשוטה ביותר: מקד את האירועים

בלוג לאירועים התברר כאסטרטגיה הפשוטה ביותר עבור אלה שנגמרו להם הרעיונות לפתוח בלוג. עם זאת, בלוגר רגיל אכן אינו מנוע מלבצע בלוגים לאירועים. במקום זאת, זו יכולה להיות דרך מצוינת למצוא כמה רעיונות תוכן לאתר שלך. לדוגמה, אם הבלוג שלך הוא בלוג טכנולוגי והאירוע הפופולרי ביותר כרגע הוא גביע העולם של פיפ”א, אתה עשוי ליצור נושאים כמו “האפליקציות הטובות ביותר להתעדכן בכל התרחשות במונדיאל”, או “אפליקציות המשחקים הטובות ביותר של פיפ”א להתחיל את הליגה שלך” וכו’.

בקיצור, יצירת תוכן היא היבט מסובך. ככל שתתבונן יותר על ההתרחשויות האחרונות, המגמות האחרונות של יצירת תוכן וכו’, נושאים טובים יותר שתצליח לגלות איתם.Source by Pritish Samantaray

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved