Hit enter after type your search item

איך לעשות את מיטב יצירת התוכן שלך – 10 טיפים

/
/
/
216 Views

הפוך את הפוסט לשינוי

נסה להבין מהו השינוי שאתה רוצה שיהיו לקהל שלך לאחר שהם קראו את הפוסט שלך בבלוג שאתה עומד ליצור, הוא קשור לאיך שהוא לפני ואחרי שהוא קרא אותו, איך הוא מרגיש ומה יצא לו מזה , השינוי. זוהי דרך טובה עבורך להתאר את הפוסט בבלוג שלך לכל שאר הדברים. כיצד לבצע את יצירת התוכן הטובה ביותר שלך. 10 טיפים

מתאר את מחשבותיך

לאחר שתחשוב על הטרנספורמציה שלך, העבודה על זה לאחור היא איך אתה יוצר את המתאר שלך. עכשיו זה לא משנה איך בסופו של דבר אתה יוצר את המתאר שלך, אתה יכול לעשות את זה באמצעות מפת חשיבה, אני אוהב להשתמש בהערות דביקות. עם זאת שבחרת לעשות זאת רק וודא שאתה לוקח בראש את הרעיונות לגבי השינוי הספציפי הזה ופשוט שם את כולם שם וזה יעזור לך להתארגן להמשך, זה יהיה השלד לפוסט הבלוג שלך. נסה שהמתווה שלך יהיה במקום לפני שתתחיל לכתוב, זה יהפוך את החיים להרבה יותר קלים, תאמין לי.

התחל בעיסוק הקוראים

זה לא משנה איזה סוג של תוכן אתה יוצר, פוסט בבלוג, מאמר וכו ‘. הדבר הראשון שאתה צריך להבין הוא שאתה צריך להתחיל חזק. אנשים הולכים לשם גם בגללך או בגלל הנושא, אלא אם כן תחבר אותם בהתחלה הם לא ירצו להמשיך הלאה. מטרת המבוא של פוסט הבלוג שלך היא לשמור על אנשים לקרוא, מטרת המשפט הראשון היא לגרום להם לקרוא את המשפט השני וכן הלאה. אז תתחיל חזק, טוב איך אתה עושה את זה? יש הרבה דרכים לעשות זאת אבל באופן אישי אני אוהב להתחיל בסיפור. בני אדם אוהבים סיפורים ונראה שהם עוסקים יותר כאשר מדובר בסיפור. וודא שהסיפור קשור למיהו קהל המעבר שלך.

אני גם אוהב לשאול ולגרום לשאלות מסוימות שעשויות להוציא את סקרנות הקהל, או שתתחיל בעובדה או בקונספט מעניין באמת שאולי לא היה ידוע להם קודם. כל הדברים האלה יעזרו לקוראים שלך להמשיך לקרוא ולהרגיש כאילו יש משהו שכדאי לקרוא עליו.

אל תכתוב בוורדפרס

בסדר, אולי אתה תוהה למה אני מתכוון בזה ושאל את עצמך, ובכן איפה אני כותב את הפוסט שלי בבלוג? אני ממליץ נגד כתיבה בוורדפרס מכיוון שאינך יכול לשמור את ההתקדמות שלך בתדירות גבוהה והנטייה להתרסק ובכן מה קורה אז? אתה תאבד את כל מה שבזמן יצרת, עצוב נכון?

היו בטוחים ביצירת התוכן שלכם באמצעות Google Docs. מסמכי Google הם בחינם ויש להם תכונה לשמירה אוטומטית שהיא מדהימה. הוא גם נגיש וניתן לשיתוף, אתה יכול לארגן את התוכן שלך בתיקיות נפרדות, קטגוריות נפרדות וכל מיני דברים כדי שיהיה ממש קל למצוא אחר כך והכל שם ב- Google Docs שלך. דבר נוסף כשאתה מתחיל הוא פשוט לכתוב, אל תתחיל לערוך בזמן שאתה כותב, פשוט כתוב כל מה שאתה יכול ונקה אותו אחר כך, בגלל זה קוראים לו עריכה.

כותרת רלוונטית ומעניינת

אלה חשובים מאוד מכיוון שאלו דברים שאנשים רואים לפני שהם מגיעים לפוסט בבלוג שלך, ודא שהם מושכים את העין ומושכים את הקהל שלך. זה קשור לקידום אתרים – אופטימיזציה למנועי חיפוש, באמת אחת הדרכים הטובות ביותר לתנועה אורגנית וחשובה מאוד בשיווק תוכן. זה ייתן לך את הסיכוי הטוב ביותר להימצא באופן אורגני באמצעות מנועי חיפוש כגון בינג, גוגל, יאהו וכו ‘ודא שהכותרת שלך רלוונטית וגורמת לאנשים לרצות ללחוץ על ידי הסרת סקרנות. אם הכותרת והתיאור שלך לא מעניינים אף אחד לא ילחץ.

הפוך את פוסט הבלוג שלך לסרוק

אל תהפוך את הפוסט שלך לבלוג לפסקה אחת גדולה, תן לקוראים שלך זמן לנשום על ידי הוספת רווח לבן, שהם הפסקות בפסקאות שלך. הוספת חלקים למתאר שלך מושכת יותר את העין וגורמת לסימניות טובות יותר של הקוראים שלך.

השתמש בתמונות כדי לפרק טקסט

נסה לכלול תמונות חזותיות בפוסט הבלוג שלך כמו תמונות, גרפים, תרשימים וכל מיני דברים כדי לתמוך בנקודות שאתה מעלה בפוסט שלך בבלוג. אל תגזימו עם זה, קל מאוד לעשות זאת, לכן הקפידו להשתמש בלחצן התצוגה המקדימה שלכם כדי לראות כיצד הדבר הזה נראה בעיני הקוראים שלכם, זוהי דרך טובה לראות אם הם ממוקמים כהלכה ואם זה הגיוני.

אל תוסיף רק תמונות אקראיות, הן צריכות לתמוך בכל הרעיון של הפוסט שלך. זוהי גם פירוט טקסט שהופך את הפוסט שלך לקל יותר לקריאה ונותן לאנשים משהו נחמד להסתכל ברמה התת מודעת כמעט על משהו בלתי נשכח. אנשים לומדים בדרכים ויזואליות בימים אלה ולכן עשיית כל הדברים האלה מועילה לך מאוד לעזור לך להתבלט בקרב שאר הבלוגרים בעולם הזה.

כלול קריאה לפעולה

אוקיי, טיפ מספר 8 הוא טיפ חשוב מאסיבי במיוחד אם אתה רוצה תוצאות מהבלוג שאתה עושה. הקפד לכלול קריאה לפעולה, היא לא בהכרח חייבת להיות בסוף אך אני ממליץ עליה. למרות שניתן להזכיר את הקריאה שלך לפעולה לאורך כל הפוסט שלך, נראה שבסופו של דבר הוא המתגמל ביותר עבורי בכל הנוגע להרוויח כסף באינטרנט. נסה לא להגזים, 2 קריאות לפעולה מספיקות לפוסט בבלוג.

הגהה לפני פרסום

אנא הגה בקול רם, אני לא יכול להדגיש מספיק עד כמה הטיפ הזה חשוב. אני נשבע שאני תופס כל כך הרבה טעויות בעת קריאה בקול לעומת כשאני רק קורא לעצמי במוחי. זו הדרך הטובה ביותר לדעתי, הקהל שלך יהיה כמו נצים, בורר את הטעויות שלך, פרסום בדואר, יום אחר יום. אף אחד לא מושלם אז תן לעצמך את ההזדמנות הטובה ביותר לצאת עם הפוסט האיכותי ביותר שאתה יכול על ידי הגהה בקול רם. כמו כן, אם מישהו שאתה מכיר עוזר לערוך יכול להיות לטובתך, מומלץ בחום.

אל תהיה פרפקציוניסט

אין דבר כזה פוסט בבלוג המושלם, אתה תפגע בעצמך על ידי עיכוב התוכן שלך שלא יופיע שם על ידי ניסיון לשאוף לשלמות, ההימור הטוב ביותר שלך יהיה ללמוד תוך כדי להעריך את הפוסטים שלך מאוחר יותר בעזרת אנליטיקה. אני ממשיך לטעות עד היום מכיוון שאתה לא תהיה מושלם, אז פשוט עשה כמיטב יכולתך והניסיון יגיע. קח את כל הטיפים האלה והפעל אותם כדי לתת לעצמך סיכוי טוב יותר עם בלוגים לכל צורך שלך. לאחר שעשית את כל זה, לחץ על פרסם ואל תדאג להיות מושלם.

אם יש לך הערה לשתף אנא עשה. תודה שקראת.Source by Erick Hernandez

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.sitewebstats.com All Rights Reserved